Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem szeret úgy mint régen. Van esélyem hejrehozni?

Figyelt kérdés

A barátommal tobb mint 1 éve vagyunk egyutt.

Az utóbbi idöben sokat veszekedünk. Mindenbe belekötök, igy visszagondolva hülyeségek, de akkor is mind a ketten hibásak voltunk. Sajnálom az egászet, és kb 1 hónapja egy veszekedés után ö elgondolkozott, és azt mondta hogy már nem biztos abban amit akar. Rájöttem hogy elfogom veszíteni,azt mondtam hogy megváltozok, megértöb leszek, meg minden. Újra megpróbáltuk, és egy újabb veszekedésnel azt mondta hogy már nem szeret úgy mint régen.

Úgy érzem már nem fél elveszíteni. Azt mondta hogy próbáljuk meg, és majd kialakul. Nekem ez nagyon fáj, és nem tudom mit csináljak...legyek kitartó és próbáljam visszahódítani. En nem akarom elvesziteni... de nem akarom magam mellett tartani így...

Kérlek, segítsetek. Tanácsot szeretnék kérni'


2010. szept. 8. 23:57
 1/6 A kérdező kommentje:
bocsanat a helyesirásért nem vagyok magyar!
2010. szept. 9. 00:00
 2/6 anonim ***** válasza:
figyelj, amiben te voltál a hibás, (úgyis tudod, hogy mi az, nem szükséges, hogy elmondd itt, csak gondold át) abban feltétlenül változz meg, ha tényleg belátod, hogy hiba volt. nekem nagyon bonyolult (volt+még néha most is) a párommal, de ilyenkor lehet, hogy csak a csalódottság mondatta ezt vele, és akkor azon még lehet változtatni. ha gondolod, írj priviben, és akkor mesélek többmindent, meg te is elmondhatod részletesen. nyugodtan:)
2010. szept. 9. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Tomazolika ***** válasza:

Szerintem ha nem vagy képes tenni a veszekedések ellen akkor hagyjátok, mert nincs értelme ! Most fájni fog de később majd belátod hogy nem lett volna értelme ...

sajnos kiábrándult belőled...

velem is ez történt csak én 3 év után bizonytalanodtam el .

amúgy mi az anyanyelved? (puszta kíváncsiság)

2010. szept. 9. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Romániából vagyok, de magyar vagyok csak román suliba járok...
2010. szept. 9. 00:41
 5/6 A kérdező kommentje:

Változni akarok!

már egy valakit elveszítettem emiatt, nem akarom öt is elvesziteni :(

2010. szept. 9. 00:52
 6/6 anonim ***** válasza:
merj te is bocsánatot kérni és próbáljatok egymáshoz alkalmazkodni, legyél lazább, vess be erotikus jeleneteket.AMúgy szerintem ha nincs szerelem akkor veszekedés se lenne,mert én úgy vettem észre h. már nem szeretem a volt barátomat, h. már nem zevert semmi, sőt örültem ha nem láttam,nem is veszekedtem semmin.
2010. szept. 9. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!