Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jártál már úgy, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jártál már úgy, hogy egy hosszabb kapcsolat után egész egyszerűen "lecseréltek"? Egyik napról a másikra? Mi történt aztán? Az ex együtt maradt az újjal? Te mennyi idő után álltál fel?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 25. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Lecserélés után én nem álltam szóba egyik exszelsem.Volt amikor 3hét után már mással voltam, volt hogy 1 évig totál egyedül voltam udvarlók nélkül.
2012. ápr. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Aham, pont másfél hónapja. Előző héten azt bizonygatta, hogy imád, örökre együtt leszünk, boldoggá tesz, az se érdekli, ha ő nem boldog, csak én az legyek. A következő hétvége már azzal ment, hogy nem én kellek neki, aztán az, hogy már nem szeret, aztán az, hogy már mást szeret : )

Még mindig magamalatt vagyok, de már sokkal jobb, mint pl 1 hónapja ilyenkor. Tudom, hogy 1000x jobb vagyok, mint az a kislány, és nem fog többet olyat találni, aki így szereti, mint én. Hozzám pedig nem jöhet többet vissza, pedig meg tudnék bocsátani.

4 évig voltunk együtt, megkérte a kezem is.

2012. ápr. 26. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
igen , szakitottunk , 1,5-re rá már lett neki újj de azidő alatt beszélgettünk és mondta h mennyire szeret mennyire hiányzom neki és egyik nap meg már kapcsolatban volt , ez volt 8 hónapja mai napig is együtt vannak , nagyon nehéz volt magam túltenni rajta , mindig fájt mikor láttam őket együtt és még most is kicsit , még gondolok rá , de remélem minnél előbb elfelejtem az újj párommal.
2012. ápr. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
egy evig voltunk egyutt,eljegyzes..nyaralas,aztan rajott,h ez neki tu gyors...ez volt 3 eve.o azota is egyedul van en a 10 evvel fiatalabb pasimmal..ja..egy evig szenvedtem utana..37/N
2012. ápr. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nálam úgy volt,hogy én és a párom először nem is jöttünk volna össze,aztán mégis,pedig alig ismertük egymást. Mikor megtudtam,hogy mennyit iszik,szinte napi szinten,ott akartam hagyni,de hát szerettem őt. Aztán még ő hagyott el engem,mert kitalálta,hogy én nem vagyok neki jó,pedig én szenvedtem miatta a legtöbbet! De ha ez még nem lett volna elég, 3 perccel azután,hogy szakított velem, a legjobb barátnőmet választotta,és a facebook-on jöttek össze. Mikor néztem őket,elég szomorú voltam,mert minden programra hívtak engem is,de az ex tudomást se vett rólam,aztán mikor a barátnőm is elkezdett szenvedni az örökös ittassága miatt,rájöttem,hogy csak szerencse volt,hogy elváltak útjaink,és hogy ennek így kellett lennie. Nekem csak ezért volt könnyű felállni :)
2012. ápr. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!