Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában elhagyagol a barátom. Mi a megoldás erre?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk eggyütt, és nagyon szeretem őt, minednnél jobban, nem akarok jósolgatni de úgy érzem ő az igazi :) Mostanában már annyira nem kérdezgeti hogy vagyok, miujság velem, általában én hozom fel hogy találkozzunk, nem hív fel annyiszor csak úgy, és nem olyan lelkes mint régen. Beszéltem vele erről, azt mondja csak simán megviseli hogy rosszak a hétköznapjai, de nagyon szeret engem.(nem szeret suliba járni, más nincs) Sok helyen azt olvastam, hogy ilyenkor nem kell annyira keresni meg figyelni rá, kicsit legyen hidegebb vele a párja, de én úgy gondolom ez inkább egymástól való elhidegülést eredményez nem figyelem felkeltést. Szerintetek is így van? Épp az hogy figyeljek rá jobban, vagy mi lenne a jó? Köszönöm előre is a normális válaszokat :)

17/L


2012. ápr. 25. 19:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Ennyiből nem tudjuk megállapítani mi a helyzet.

Bármi lehetséges: nem szeret már, másik csaj van a dologban, búza, megcsalt, szar a hangulata stb.

2012. ápr. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem sem jó a suli, de én épp emiatt inkább lennék a barátnőmmel, ha lenne.


Ha igazán szeretne törődne veled, de ahogy az első írta, nem tudjuk ennyiből a biztosat, lehet tippelgetni, akármi lehetséges.


Rosszabb esetben megcsal és már nem szeret, jobb esetben tényleg csak a suli készíti ki.

2012. ápr. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!