Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amunkahelyen megismerkedtem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amunkahelyen megismerkedtem egy24éves férfivafelesége van ésegy 1,5éves gyermeke. vonzódunk egymás iránt ésnem szerelmes a feleségébe nincs kétség elhagyná defél hogy elvesziti a gyermeket. Eltudná azt érni a feleség hogy tényleg ne láthassa a picit?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 25. 20:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
El.
2012. ápr. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
És mégis hogyan??? És miért van mégis ez?csakmert ezzel az erővel senki nemválhat el? ez milyen dolog!
2012. ápr. 25. 20:11
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Beletenyerelsz egy házasságba, és még te vagy felháborodva?!
2012. ápr. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%

de ha szerelmes a feleségéber..ácsi..akkor hogy merül fel a gondolat h más nő érdekelje? nemhogy még külön is váljanak..ez gáz..én nem tennék iylet, hogy szétszedjem a családot..gondolj a kisgyerekre...

24l

2012. ápr. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
félreolvastam..nem szerelmes...hát Ti tudjátok
2012. ápr. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
beletenyerelek???hát bocs de felnőtt emberek tudják mit akarnak csinálni!nem szerelmes és egyszerűáen a gyermek miatt fél hogy nem láthatja a picit!szerintem ez nem elitélendő ez az egész dolog ha valaki mással lenne boldog mért élné le az életét egy olyannal akit nem szeret csak közös gyerekük van!egyszer élünk akkor miért!nem vagyok felháborodva csak ha az ember jobban belegondol akkor ez nem akkora bűn!
2012. ápr. 25. 20:25
 7/16 A kérdező kommentje:
Látom itt aztán lehet kérdezni mert a kérdésedre válasz nincs csak a szapulás megy
2012. ápr. 25. 20:41
 8/16 anonim ***** válasza:
93%

Drága, naív gyermek... hadd soroljak fel neked néhányat a tipikus, többszáz éves blőd bugyinedvesítő férjdumák közül:


a feleségem is félrelép

csak a gyerek miatt vagyunk együtt

csak a közös ház/vagyon miatt vagyunk együtt

a feleségem rossz ember

a feleségem rossz háziasszony

nem szexelek az asszonnyal

nem vagyok szerelmes az asszonyba

te különleges nő vagy

nem csak szexre kellesz

elhagynám érted az asszonyt, de....


Te melyiknek dőltél be? Kiscsillag, ha nem csak a lábadköze érdekelné, akkor már a kapcsolatotok második hónapjában borította volna otthon a bilit. De miért is tenné? Te ostoba vagy, benyeled a kifogásait és mást is... a felesége kiszolgálja otthon, az ágyban is teljesít, a babájukat is együtt szeretgetik, hát mi kellhetne még neki??

2012. ápr. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Figyi, tégy úgy ahogy helyesnek érzed a dolgoka, de ne a szivedre hanem az eszedre halgass, én ezt megtanultam, a legutóbbi kapcsimban aki 33 éves volt, nagyon megjártam vele, mert a szivemre halgattam és csúnyán átvert, szép szavakkal...közben meg össze vissza csalt..

szval köztetek volt már intim kapcsoalt? Te mennyi idős vagy?

Ha külön válnak , szerintem azt nem tudja elérni hogy ne lássa a gyereke, mert mindkettő szülőnek van láthatási joga, mármint valszinű az anyánál helyeznék el a gyereket, de ha pl szerető miatt, nem hinném hogy eltudná érni azt hogy ne lássa a gyereket, max ha családon belüli erőszak van, meg hasonlók, akkor nem láthatja valaki a gyerekét..nem tudom..kérdezz emg valamelyik oldalon szakértőt...

24 l

2012. ápr. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
*ne lássa a gyerekét
2012. ápr. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!