Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Azt megérzi az ember, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt megérzi az ember, ha szerelmes belé valaki?

Figyelt kérdés
Mit érez ilyenkor? Mit érez, ha kölcsönösen szerelmesek egymásba?

2012. ápr. 25. 18:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
majd megtudod,ezt így nem 1ehet 1eírni
2012. ápr. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
csak tudni akarom, mert úgy érzem h szeret nagyon, meg én is szeretem őt. Persze elárulni úgysem fogja, de én meg akarom tudni.
2012. ápr. 25. 18:58
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
ha azt érzed hogy szeret akkor az úgy is van!szerintem,a szavak nem je1entenek semmit,mondani bármit 1ehet,ha érzed az jobb mintha e1mondaná napi 5-ször
2012. ápr. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

de nem járunk. akkor hogy mondhatná napi 5*?

Én tudni akarom h szeret-e, mert nagyon úgy érzem, és ha megtudnám h igen, akkor kezdenék vele.

2012. ápr. 25. 19:03
 5/11 anonim ***** válasza:
mennyi idősek vagytok?
2012. ápr. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

20

így ez már nem egy futó tiniszerelem, legalábbis nem azt érzem. Úgy érzem h nagyon szeret ő is, és tudom h én tehetem őt boldoggá. Persze jó lenne tudni h jó-e a megérzésem, mert nagyon azt érzem.

Lehet végre a szívemre kellene hallgatnom?

2012. ápr. 25. 19:06
 7/11 anonim válasza:
91%
Látod rajta ha szerelmes beléd...ahogy rádnéz rádpillant már a szeme mindent elárul!ahogy beszél veled...
2012. ápr. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Lehetséges de nem mindig van így.
2012. ápr. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia

Velem hasonló a helyzet. Van olyan illető az életemben, akit nagyon tudnák szeretni, de nem tartom vele a kapcsolatot, és valószínűleg ő sosem akarna megnyílni előttem. Ezt mindenképpen tiszteletben tartom, mert ismerem őt és tudom, hogy sosem kerülne rossz társaságba, szóval ha tudom, hogy boldog, akkor sokkal nyugodtabban tudom elkezdeni a napjaimat.

Bár én bizonyos (kétoldalú) magánjellegű okok miatt akkor is tartom tőle a távolságot, ha csak nagyon ritkán futok össze vele, de, hogy nálad mi is lenne a helyes, azt csak te tudhatod, hisz senki nem lát bele a fejedbe, és csak te tudhatod mi a jó neked vagy a másiknak.

Amúgy le tudod írni szavakban az érzéseidet? Mit gondolsz az illetőről?

2012. ápr. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Szerintem igen. Volt egy srác,bár nekem nem tetszett ,de láttam rajta ,hogy neki viszont én igen.Többször is előfordult,hogy mikor meglátott elvörösödött,meg hülyét csinált magából .De mostmár nem tetszem neki,mert van barátnője. És sokszor találkoztok?Meg milyen jelekből gondolod,hogy szerelmes beléd?
2012. máj. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!