Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám a szüleimmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám a szüleimmel elfogadtatni?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki udvarol nekem, ő 19 éves én 14.

Amit tudni kell róla hogy fiatalabbnak látszik, ő meg azt mondta hogy simán kinéz belőlem 16-ot. Jól kijövünk egymással viszont a szüleimnél felvetettem a barát dolgot és nem hiszem hogy jó szemmel néznék hogy 5 évvel idősebb.

Mit csináljak hogy jó legyen?


2012. ápr. 26. 11:26
1 2
 1/15 anonim válasza:
Hát szereted már??? mert ha még nem akkor fölösleges mondani bármit is nekik...hisz ki tudja milesz még belőle!
2012. ápr. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Szeretem igen, már randiztunk is és csók is volt. Azért fontos ez mert képesek lennének eltiltani tőle és akkor nem engednének az iskolán kívül sehova, nehogy vele találkozzak.
2012. ápr. 26. 12:03
 3/15 anonim ***** válasza:
Nincs semmilyen bevethető trükk, nem fognak örülni neki. Meg is van rá az okuk, mert egy 19 éves srác más dolgokra vágyik egy párkapcsolatban, mint amit a szüleid szeretnének neked engedni. Ha belemégy, egyetlen esélyed van: mindent flottul és éretten kell csinálnod. Jól kell tanulnod, otthon is odaadónak és maximálisan őszintének (!) kell lenned, különben MINDEN hibád okát a srácban és a kapcsolatban fogják látni (rossz hatással van rád). Minden elcseszett dolgoddal a szüleidnek adsz majd egy bizonyítékot arra, hogy nem helyes a kettőtök kapcsolata. Ha elkezded, ezeket vállalod, így már most felejtsd el az "apámék nem értenek meg" jellegű hozzáállást. Szerintem az őseid nem árulnak zsákbamacskát, így a te döntésed a te felelősséged!
2012. ápr. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Kitűnő vagyok szóval a tanulással nem lesz gond.

Vele megbeszéltük hogy hajlandó várni rám szóval ezzel sem. Nem hiszem hogy miatta bármit is tennék amit később megbánhatok, vagy a szüleim hibának látnak.

2012. ápr. 26. 12:12
 5/15 anonim ***** válasza:
Jogosan féltenének a szüleid. Mert akárhogy is mondod, hogy vártok stb. 1éven belül tuti lekerül a bugyi. Na és ezt nem akarják a szüleid. Vagyis ezt akarják majd megakadályozni, ha elmondod nekik.
2012. ápr. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Hát én szeretném ha hamarabb is lekerülne, már lassan 15 leszek, szóval én max. 1-2 hónapot várnék.

Fiatalabb sráccal is lefeküdhetnék szóval szerintem ez tök mind1 nekik és amúgy se kell mindenről tudniuk. :)

2012. ápr. 26. 12:36
 7/15 anonim ***** válasza:
Ja, hogy hamarabb is:D Akkor ne számíts hosszú kapcsolatra:) Tudom mit beszélek:) Fogsz te még sírni, hogy csak kihasznált. De ezt most még úgyse érted, majd akkor megvilágosodsz:P
2012. ápr. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Ő nem tudja hogy én hamarabb szeretném. Ő azt mondta hogy ráér 16-17 éves korom körül, én meg mást gondoltam magamban. :)

Szóval tényleg nem kihasználni akar.

2012. ápr. 26. 13:03
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem erről ne vitatkozzunk:) Majd idővel te is rájössz:)
2012. ápr. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Akkor hadd jöjjek már rá most!
2012. ápr. 26. 13:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!