Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos lenne letiltani a srácról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos lenne letiltani a srácról?

Figyelt kérdés

Barátnőm a kapcsolatunk elején megcsalt egy csók erejéig. Bevallotta, de nem mondta el, hogy kivel történt. A srác aztán bevallotta nekem, mert bűntudata volt, amúgy az egyik ismerősöm. Arra kért, hogy bnőmnek ne mondjam el, hogy tudom.

Mostanában viszont sokat hallok a srácról, mert húgommal összejöttek. De egyszer húgommal sem volt korrekt. És barátnőm is néha említi, hogy pl 7végén nem lesz ott a baráti társaságunkban és milyen kár, mert jót tudnak beszélgetni. És ez engem baromira zavar.


Szerintetek elmondjam, hogy tudom, hogy kivel történt a csók és nem szeretném a társaságában látni. Vagy nyeljem le, mert nem számít?


2012. ápr. 26. 14:54
1 2
 1/13 Advocatus Diaboli ***** válasza:

Fura egy barátnő. Elmondja, hogy megcsalt de azt nem, hogy kivel?

Aztán az ismerősöd, meg simán lesmacizta, lesz*rta, hogy veled van.(ha nem tudta, akkor ok)

Aztán meg a húgoddal összejön? Wtf?:D

2012. ápr. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Öcsém, nagy türelmed van. Ha így folytatod, jó leszel bolyhos, házipapucsnak! Annyit nem tudsz, hogy ha egy nő bevall neked egy csókot, akkor rendszeresen félredug? A nők sokkal jobb szervezők, mint a férfiak, ha a nő megcsal, azt sosem tudod meg. Ez alapján értékeld az egy csók bevallást!
2012. ápr. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Advocatus Diaboli ***** válasza:
Egy szó, mint száz. Dobd a p*csába.
2012. ápr. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Jah, nődet dobd ki, probléma megoldva.

Srác nem korrekt a húgoddal? Kend el az arcát.

2012. ápr. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

A csaj is hibás ám, sőt ő a hibás csak igazán.

A srác egy gerinctelen alak, de a csaj meg egy hazug ribi.

Ha férfi lennél...

2012. ápr. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Azért az, hogy dobjam nem annyira egyszerű, több mint 2 éve vagyunk együtt. Én megbocsájtottam neki, adtam egy esélyt, többé kevésbé együtt is lakunk. A srác amugy nem tudta, hogy együtt vagyunk, ezért nem is kéne hibáztatnom, nade...
2012. ápr. 26. 15:43
 7/13 Advocatus Diaboli ***** válasza:

De mi...? Már most eldöntöd, hogy egy p*csával laksz együtt?

Ráadásul b*zdmeg, most jut eszedbe ezt megkérdezni tőlünk, mikor már 2 év "együtt vagytok"?

Dobd, szerezz egy másik, RENDES barátnőt.

2012. ápr. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Advocatus Diaboli ***** válasza:

Mit csináltál 1.5 éven keresztül? Vagy addig még ok volt, hogy talán más is d*gja, de most már nem?

Jah, durván írjuk, de csak jót akarunk.

2012. ápr. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
nade, annak ellenére, hogy tudom, hogy nem a srác a hibás a csókban. Nem csal meg és nem dugdossa más, a faszi csak hugommal kapcsolatban került szóba. Itt nem a megcsalás a lényeg, ami réges rég volt és megbocsájtottam.
2012. ápr. 26. 16:01
 10/13 A kérdező kommentje:
A kérdés igazából arról szól, hogy a sértettségemet tovább duzzasszam-e, és hogy megtilthatok egy barátságot.
2012. ápr. 26. 16:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!