Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos lenne letiltani a srácról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos lenne letiltani a srácról?

Figyelt kérdés

Barátnőm a kapcsolatunk elején megcsalt egy csók erejéig. Bevallotta, de nem mondta el, hogy kivel történt. A srác aztán bevallotta nekem, mert bűntudata volt, amúgy az egyik ismerősöm. Arra kért, hogy bnőmnek ne mondjam el, hogy tudom.

Mostanában viszont sokat hallok a srácról, mert húgommal összejöttek. De egyszer húgommal sem volt korrekt. És barátnőm is néha említi, hogy pl 7végén nem lesz ott a baráti társaságunkban és milyen kár, mert jót tudnak beszélgetni. És ez engem baromira zavar.


Szerintetek elmondjam, hogy tudom, hogy kivel történt a csók és nem szeretném a társaságában látni. Vagy nyeljem le, mert nem számít?


2012. ápr. 26. 14:54
1 2
 11/13 Advocatus Diaboli ***** válasza:

Mivel már a megbocsájtásban sem értünk egyet, így nem tudunk tanácsot adni.

A kapcsolat elején megcsalt, továbbá a nők zsenik ezen a téren. Sose jössz rá, ha megcsal még 1x.

Nekem tutira semmi bizalmam nem lenne benne.

De azt teszel amit jónak látsz.

2012. ápr. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

A barátnőd nem vallotta be a megcsalást, tehát máig azt hiszi, hogy jól átvert és mekkora barom vagy, hogy nem is gyanakszol.

A srác egy fokkal jobb, mert legalább elmondta neked, de azért ne öleld a kebledre.

A barátnőd totál hülyének néz, arra sincs garancia, hogy nem történt több vagy mással nem csalt-e meg azóta, amit aztán se ő, se egy másik pasi nem fog neked elmondani.

Amit megtudtál, az a jéghegy csúcsa.


Mi azt mondtuk, hogy dobd, te megbocsátottál és vele akarsz maradni...

megtilthatod a sráccal való barátkozást, aztán vagy betartja, vagy nem, lehet még olaj is lesz a tűzre.

És nem is biztos, csak csak amiatt a fiú miatt kellene aggódnod, mert egy ilyen lány valószínűleg nem csak vele lépett félre és nem valószínű, hogy mással megállt a csóknál.

Félsz, hogy egyedül maradsz? Inkább vaknak tetteted magadat és mindent eltűrsz?

Amikor kiderült a csók, akkor kellett volna asztalt borítani, mert most már te is megbocsátottál, a csaj is belenyugodott, hogy az orrodnál fogva vezethet bármikor.

Előbb kellett volna gondolkozni.

2012. ápr. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Azt mondod megbocsátottál. A megbocsátás az az, amikor soha többet nem hozod szóba, még magadnak sem. Megbocsátok, de nem felejtek? Ez nem jön így össze. Duzzogsz magadban, forr a véred - öcsém, be ne golyózz előbb utóbb! Ha zavar a kérdés, akkor mondd meg neki, hogy kiscsibém, miért veszel te palira engem? Vagy azt, hogy ha mégegyszer meglátom, hogy ezzel a palival szóba állsz, vagy szóba hozod, akkor mehetsz világgá. Azt legalább eléred vele, hogy még jobban figyel, hogy ne vedd észre, amikor megcsal. Mert megcsal. Már meg is csalt, lehet, hogy a környezetedben mindenki tudja, csak te nem. Legalább jó szívvel veszed el feleségül.
2012. ápr. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!