Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a barátom egyfolytában az exemről faggat?

Figyelt kérdés

Folyton kérdezget dolgokat, amikre nem akarok válaszolni, mert tudom, hogy az igaz válasz rosszul esne neki, hazudni meg direktbe nem akarok.

Mondtam már neki, hogy nem szeretnék róla beszélni, ne foglalkozzon vele, mert nem lényeges, stb, de valahogy mindig rájön a kérdezősködés, és kérdez mindenfélét. Ti válaszolnátok neki, ha biztos, hogy rosszul érintené a válasz? Vagy hazudnátok valamit, hogy végre békén hagyjon vele?


2012. ápr. 26. 15:14
 1/10 anonim ***** válasza:

Mi olyat tudsz neki mondani, ami bántó rá nézve?

"Az exem jobban tetszik mint te"

"Jobban szerettem, mint téged"

"Jobb az ágyban, mint te"

Kb. ezeket tudom elképzelni, de ha bármelyik is igaz, akkor meg miért vagy együtt a mostani barátoddal...

2012. ápr. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem mutatod ki, hogy mennyire szereted, szerintem ez a baj a pasidnak. Nem mutatod ki, hogy tiszteled, szereted és bízhat benned. Vagy egyenesen emlegeted az exedet, vagy olyan nagy szerelemnek állítottad be, vagy hallott valamit valakitől.
2012. ápr. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Igen, sok mindenben jobb volt, mint barátom, és nagy szerelem volt, eljegyzés, meg minden, de csúnya vége lett, és vége. Én lezártam, nincs kedvem vele többet foglalkozni, sose beszéltem róla barátomnak, mert úgy gondoltam új kapcsolat akkor nem hozzuk be a volt dolgainkat.

Szerintem mutattam neki, hogy szeretem és bízom benne, mármint mostani barátomnak, de akkor majd igyekszem jobban, lehet tényleg nem kapott elég figyelmet, bár ezt nem így érzem.

2012. ápr. 26. 15:32
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, sok mindenben jobb volt, mint barátom,


Aha, itt van a kutya elásva. Ha igazán szeretnéd a mostani barátodat, Ő és csakis Ő lenne a tökéletes számodra, még akkor is, ha tudod, hogy valójában nem az. Eszedbe se jutna ilyesmi, hogy az a régi sok mindenben jobb volt... Az exednek pedig hálás lennél, hogy otthagyott annak idején, mert megismerhetted a mostanit. Szerintem ne rabold tovább ennek a szegény gyereknek az idejét.

2012. ápr. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
a 4-es számú versenyzőnek nagyon igaza van!
2012. ápr. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.


Még azt is hozzátenném, hogy azért kérdezget ennyit az exedről, mert érzi, hogy nem szereted annyira mint őt.

2012. ápr. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Diavolino44 ***** válasza:

Ha nincs lo jo a szamar is. - erzesem van. :(


Amugy ez teljesen normalis, ha boldognak lat s ugy erzi jol osszepasszoltok nincs miert fel hanytorgatni az exet. Ha viszont nem szeretne egy iranyt merre valtozzon, hogy te boldog legyel.

2012. ápr. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szerintem elég naivitás lenne azt mondani, hogy csak a szerelem miatt valaki minden tekintetben jobb a másiknál. Én szeretem a barátomat és nem cserélném le, de tény, hogy az exem több mindenhez értett, több mindenben volt jártas. De és? Ettől én még sose mennék vissza hozzá, a mostani barátomat szeretem, akkor is ha ő "nem olyan jó", de ez hülyeség, hisz ő is jó, de attól még objektíven nézve, nem ért annyi mindenhez. Nem vagyok jó az érzések kimutatásában, így ezen majd megpróbálok változtatni. Nem azért jöttem vele össze, mert kell valaki pótlék, én vele akarok lenni.
2012. ápr. 26. 16:23
 9/10 anonim ***** válasza:
41%
Persze, nyugtasd csak magad, nagyon hihető.
2012. ápr. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
58%

Én megértelek. Nekem is volt egy eljegyzésem, annyira szerelmes voltam a pasiba, hogy minden hülyeséget megtettem volna érte. De 2 év után kiderült, hogy milyen elviselhetetlen a természete, és nagyon megromlott a dolog. Én akartam szakítani vele, de a mai napig azt mondom, hogy ő volt az első, akibe igazán szerelmes voltam. És életem legjóképűbb hapsija is.

Aztán megismerkedtem a férjemmel. Kedves, megbízható ember, bármit megtenne értem, jól megértjük egymást. Nem akarnék visszamenni az exemhez soha. Nem véletlen szakítottunk. Jól tettem, hogy ő lett a férjem, soha nem bántam meg. Igaz, ő nem kérdezget róla.

Szerintem aki ilyet csinál, az valóban nem biztos magában. Úgy érzi, hogy nem olyan jó neked, mint az exed volt. Hogy erre adtál-e alapot, vagy egyszerűen csak önbizalomhiányos, azt neked kell tudni. Én mindenesetre rövidre zárnám ezt a témát, megmondanám neki, hogy nem véletlenül szakítottatok, számodra lezárt dolog, és soha többet nem akarsz róla beszélni.

2012. ápr. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!