Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anyukám és a tesom egyfolytába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukám és a tesom egyfolytában azzal nyaggat, h miért nincs barátom. Ez nagyon bánt Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mert, h én szeretnék barátot magamnak, de nincs és nem hiszik el. Most a tesom meg azzal jön, h nem -e vagyok leszbikus. Hihetetlen mennyire bán t ez az egész. Pedig bejön most egy srác, de kollégista vagyok és 60km-re lakik tőlem.
2009. jún. 19. 19:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mondd el a srácnak, hogy randiznál vele... Hátha összejön...
2009. jún. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
szerezz barátot
2009. jún. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ne törődj velük.Te tudod mire és kire van szükséged.És érdemes megpróbálni azt a srácot hátha összejön.Lutri az élet sokat nyerhetsz ha bátor vagy...A vereséget meg úgyis feledteti egy későbbi siker. hajrá : )
2009. jún. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Dehát, hogyan nyomuljak a fiúra ? Egész nyáron nem megyek vissz, csak hétfőn előrehozott érettségizni. És amúgyis azt mondják, h van barátnője(igaz nincs kiírva Myvip-re) Nem tudom, bánt ez az egész. Betöltöm a 17-t nyáron és még nem kellettem igaznán senkinek:(
2009. jún. 19. 19:19
 5/12 anonim ***** válasza:
Legyen merszed odamenni és társalogni vele bármiről(pl aktuális az érettségi), elkérni msn-t(már ha nincs fent myvip-en), és hogy tetszik neked. Ha meg van bnője úgyis elmondja...
2009. jún. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
kerek 1 évvel fiatalabb nálam...
2009. jún. 19. 19:43
 7/12 anonim ***** válasza:

nem írtad hány éves vagy. ha nem vagy annyira nagyon fiatal 13-15éves, akkor mondjuk ha beszéltek, meg tartjátok a kapcsolatot msnen v myvipen, akkor 60km nincs olyan messze, találkozhatnátok is, akár te is felhozhatnád, hogy van itt és itt vmi program (koncert, kiállítás, akármi) lenne-e kedve. 60km tényleg nem a világ vége.

anyudékkal meg ne foglalkozz ilyen téren, nem éri meg ilyenek miatt idegeskedni.

2009. jún. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
De írtam 17
2009. jún. 19. 21:07
 9/12 A kérdező kommentje:
És még eddig nem igazán beszélgettünk
2009. jún. 19. 21:08
 10/12 anonim ***** válasza:
2014-es vagyok. bocsi, most nézem, tényleg írtad. akkor myvip v msnen felvenni esetleg? aztán alakul majd. néha jó dolgok jönnek ki az msnezésből is :) soksikert! meg anyudékhoz is
2009. jún. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!