Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom elkezdett füves cigizni, ennek nem lesz jó vége, ugye?

Figyelt kérdés
azt mondja,hogy milyen jó hatásai vannak,állandóan dicséri, már velem is akar kipróbáltatni egyet, állandóan azzal a haverjával lóg aki tele van fűvel meg még kitudja mivel..
2012. ápr. 26. 22:53
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
hát nem. mondd neki hogy hagyja, vagy szakítasz.
2012. ápr. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 WhiteLabel ***** válasza:
27%

ha néha-néha szív el egyet egyet, az oké mert tulajdonképpen még egészséges is.

De ha túlzásba viszi akkor majd jönnek a keményebb drogok és beledöglik.

2012. ápr. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
92%
Először úgy voltam vele, idióta leszek és írok valami baromságot. Ám ezt a kérdést nem szabad eltrollkodni. Nem lesz neki jó vége. A füvezés a kemény drogok előszobája. Észérvekkel beszéld le róla! Amennyiben nem megy, akkor válasszon: vagy te vagy a fű.
2012. ápr. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
81%
Én ultimátumot adnék neki: én vagy a drog.
2012. ápr. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
34%
Ha tudja tolerálni egyátalán nem rossz.A fűvel kapcsolatban sok a tévhit.Viszont ha túlzásba visz akkor majd lehet jönnek keményebbek és inkább emiatt kell tartani
2012. ápr. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
36%

Annyira nem is káros, mint az alkohol, vagy a cigaretta.

Szólj rá, hogy mértékkel csinálja. Nem szabad ám kemény drogossá válni.

De ne verd túl nagy dobra, ne híreszteld ez végül is nem olyan nagy dolog :) csak épp nem az állam zsebét gazdagítja. (ezért illegális)

2012. ápr. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
19%
És látod, mások is ezt írták, pedig nem beszéltünk össze. (3. voltam.)
2012. ápr. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
34%

Régebben én is elég gyakran toltam, sőt az ismerőseim közül nagyon sokan tolják most is, napi szinten és érdekes egyikük se tol keményebb drogokat

Szóval "ez a kapu a kemény drogok felé" duma nálam egyáltalán nem igazolódott :D

Amúgy szerintem ha mértékkel csinálja akkor kit érdekel? Mondjuk én nem tudom hogy a barátodra milyen hatással van :) Van aki annyira betompul tőle hogy esélytelen vele rendesen kommunikálni az pedig egy idő után elég idegesítő tud lenni :D

2012. ápr. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
93%
A füvesek mindig bemesélik maguknak, hogy erre nem lehet rászokni, nem káros stb. Nagyon is rá lehet és nagyon káros is. Egy idő után teljesen elveszti az ember a nemi vágyat tőle például, nem érdekli majd semmi más csak a fű. Sok füves haverom volt, akik már csak erről tudtak beszélni, hogy mennyire téptek be. Erre rámehet egy kapcsolat szerintem.
2012. ápr. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!