Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom elkezdett füves cigizni, ennek nem lesz jó vége, ugye?

Figyelt kérdés
azt mondja,hogy milyen jó hatásai vannak,állandóan dicséri, már velem is akar kipróbáltatni egyet, állandóan azzal a haverjával lóg aki tele van fűvel meg még kitudja mivel..
2012. ápr. 26. 22:53
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

4éve vagyunk együtt.

már kezdek félni,hogy én mentem az agyára..és azért szív:DD

2012. ápr. 26. 23:18
 22/30 anonim ***** válasza:
62%

# 18


Itt most jól leírtad a dolgokat, de azért összevetném a cigivel, hogy azonos mennyiségnél melyik a károsabb. pl, napi 10 szál füves, vagy 10 szál sima cigi. Mert szépen leírtad h havi 1 szál javítja ezt meg azt, de a napi 2 doboz sima cigi meg rákot okoz stb... Na meg az alkohol, abból sincs előírva, hogy te igyál meg 4 liter pálinkáét egyszerre. Ha mértékkel iszod, nem lesz semmi bajod.

2012. ápr. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
26%
korotok ?
2012. ápr. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőm pont ugyanebben a helyzetben volt... 3 évig voltak együtt a barátjával mikor az rossz társaságba keveredett, nagyon sokat szívott. Mikor megkérdezte barátnőm hogy "én vagy a fű?" azt mondta a csávó hogy a fű :)))


Valahogy el kell rángatnod a haverja mellől mert különben kb. ez fog történni szerintem...

2012. ápr. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:

19 19

veszekedtem vele,hogy akkor sem helyes és

most megkaptam tőle,hogy miattam szív,mert el kell viselnie.

nem is foglalkozom vele csináljon amit akar.:D

2012. ápr. 26. 23:22
 26/30 anonim ***** válasza:
86%

22

igen igazad van, DE én a hatást mértem, ÉN személy szerint az alkoholtól még sosem rugtam be. volt, hogy egész este ittam, már hánytma is de semmit sem éreztem... bőven több liter alkohol volt már bennem, ami biztosan szétcs*szheti a májat. viszont ezzel szemben 1 szál cigi, menőbb hatást ér el.

tehét az oké hogy napi 2 doboz füves cigi káros... de annyit egy elvetemült állat sem szivna.. mivel heti 1 is bőven sok...

és nem, nem kell lelki probléma a fűhöz... az a baj, veletek, hogy azt sem tudjátok miről van szó... a TV-ben láttáok, hogy a marihuana rossz értem? de csak ennyi... fogadok azt hiszitek inyekcioval kell beadni -.-

egyszerűen azért illegális, mert nem adózunk érte. más országokban megoldották. szerintem elvből az alkoholt kéne betiltani... és akkor füvezhetne mindenki milyen világ lenne? :D gondolkozzatok el, tuti buliztok és isztok... az a hatás ugyan az mint a füves cigi, nem vagytok különbek a füvesektől :D csak azért mert a ti drogotok legális.. elvagytok tévedve...


ha az alkoholt betiltanák, a füvet legalizálnák akkor ez lenne a discokban:


mindenki elszív a buli előtt egy szálat, és kacagnak :D


és ez van most:

mindenki tajrészegre issza magát összehánynak mindent agyonverik egymást és disco balesetet okoznak.. emberek gondolkozzatok már :/


a világ egy tök cukcsi hely lenne, mindenki kacag a kiskutyád nem lép bele az üvegszilánkba az utcán, a dísztóban nem a sörösüvegek fognak úszni, és 90% kevesebb nyomorék lesz na?

2012. ápr. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
69%
Nekem az egyik ismerősöm füvezik és a fű hozta ki belőle az epilepsziás rohamokat és már egy csomószor volt kórházba és még mindig csinálja mert RÁSZOKOTT. Nem igaz hogy nem lehet rászokni. Valahogy próbáld meg lebeszélni a barátodat erről, mert tényleg nem lesz jó vége.
2012. ápr. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdező alaposan leszarod, mi lesz a pasiddal, hacsak az utóbbi kettő kommentedet nézem.
2012. ápr. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
28 asnak igaza van, kinézem belőled, hogy inkább azt várod, hogy baj érje..
2012. ápr. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
73%

egyébként összefoglalva.

nem csak azért szivhat valaki mert egy büdös sovány narkós, vagy mert lelki problémája van, 20 perc móka az vicces és nem vagy tőle másnapos, a látást javithatja, a fejfájást elmulasztja

VAGY csak simán lázad... mint én... gyülölöm az alkoholt, megvetek mindenkit aki alkoholt fogyaszt... és ezért inkább a marihuanat preferálnám.

meg am is... adó?? mire megy az adód ember?? cigónyoknak segíjre?? vagy a politikusoknak a fizetésére? mert nekik nem elég havi 1- 1,5 millió a megélhetéshez???

de neked megkell élned 47 ezerből mi?? jó vicc :) szívjatok ti is.. és gondolkozzatok el az életeteken..

2012. ápr. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!