Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, fiúk szerintetek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk szerintetek egy hosszú kapcsolat után rögtön lehet hosszú kapcsolat?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam, hogy nem szokott rövid ideig tartani! Lényeg az, együtt voltam egy lánnyal 6,5 évig és több mint 1 évig együtt éltünk. Decemberbe ki akart szállni a kapcsolatból mert az egyik haverommal találkozgatott novemberbe kezdődött és végül márciusba össze vesztünk és ő haza költözött az anyjához. Találkozgatnak de az is 1 hete volt csak addig semmi. Facen meg iwiwen a közös képek fent vannak, igaz nincs nete most csak telon arról szokott facen lenni de van neki barátnője akinek van nete meg a suliba is van úgy, hogy meg oldható volna az. Egyik barátnője mesélte nekem volt náluk és a számítógépen fent van az összes fotó tehát nem törölt engem. Van egy kis öcsém és őt nagyon szereti mert születése óta ismeri és imádja és ő javasolta azt hogy elmehetnénk együtt az oviba mert, hogy hiányzik neki így is volt. Megkérdeztem tőle na és tudja e az a szemét, hogy velünk vagy? Erre az exem azt mondta tudja de nem zavarja őt mert hogy tudja már nem akar tőlem semmit! Remélem érthető amit írtam!
2012. ápr. 27. 16:46
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Az elejét elírtam bocsi!


Úgy hallottam, hogy nem szokott egy hosszú kapcsolat után hosszú kapcsolat lenni. Többségben rövid ideig tartanak ezek a kapcsolatok!

2012. ápr. 27. 16:48
 2/12 A kérdező kommentje:
24F 22L, szeptemberbe lesz 23.
2012. ápr. 27. 16:50
 3/12 A kérdező kommentje:

Már megint elírtam valamit, bocsi!


Találkozgatnak, volt már csók de az is 1 hete volt csak addig semmi.

2012. ápr. 27. 16:51
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát figyi. Az exem az előttem levő csaját 5 év után lecserélte rám. Már akkor tudtam, hogy ez gáz lesz, dehát szerelmes voltam, nem tudtam mit tenni. 3 év után engem is lecseélt, mostmár 3 hónapja együtt van a csajjal. Az ilyeneket hívják kapcsolatfüggőnek.
2012. ápr. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom, hogy kapcsolat függő lesz-e mert én voltam neki az első mindenben persze fordítva is! De azért köszi!
2012. ápr. 27. 17:14
 6/12 anonim válasza:
Semmi sem zárja ki, hogy hosszú kapcsolat után hosszú következzen. Sztem simán lehet, emberfüggő.
2012. ápr. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
És vajon érezhet valamit irántam még a leírtak alapján???
2012. ápr. 27. 17:23
 8/12 anonim ***** válasza:
6,5 év nem múlik el nyomtalanul senkiben, és biztosan szeret még, de ez nem jelent semmi bíztató a jövőre nézve, hiszen ha veled akarna lenni, veled lenne.
2012. ápr. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Eltűnt minden reményem azt hiszem! Eszére hallgatott nem a szívére! Nekem is van valakim de nyomás alatt vagyok, vajon ő is? De végül vele akart lenni! Nem tudom.
2012. ápr. 27. 17:48
 10/12 anonim ***** válasza:

Ne tudd nála jobban az érzéseit :) Látszik, hogy nagyon kétségbe vagy esve ..

Várj egy picit, lehet szükségetek van egy kis időre külön. Ha ő az igazi, vissza fog jönni, ha pedig nem, nem is baj, hogy elment. Csak pozitívan.

2012. ápr. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!