Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi volt eddig a legdurvább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt eddig a legdurvább dolog, amit elviseltél a párodnak?

Figyelt kérdés
És ez alatt azt értem, h iszonyatosan szeretted, és olyankor ugye többet megenged/elvisel az ember. Neked mi az, ami még belefér? Akár a megcsalás is? Vagy ha összeveszik veled a barátaid előtt, és ezzel megaláz? Vagy akármi...
2012. ápr. 27. 17:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
31%
Az hogy megcsalt: Karennel, Dorinnal és Melissaval. Meg a legjob haverommal, Törpapával! :D
2012. ápr. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
25%
nem tudom miért, de a megcsalás engem nem érdekel. hát a legtöbb kb az volt h hullarészegen mászott haza szinte minden nap, és az egész fizetését piára meg fűre költötte, na akkor lett vége,mert egy másik csajnak még így is megtetszett 21L
2012. ápr. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Hogy több, mint egy teljes evig nem csinalt semmit es en tartottam el.
2012. ápr. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
32%
Az, hogy 10 hónapja meggyanúsított megcsalással... azóta is hezitálok akarok-e tőle tényleg valamit.
2012. ápr. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
50%
Egyszer elsózta a levest. Másnap kidobtam...
2012. ápr. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 tetris ***** válasza:
87%

Hazudott. Lebukott. Tagadta. Újra. Megint. Ordítás. Elhagylak. Mégse. Hazudott. Lebukott. Tagadta. Újra, újra, újra......

már nem viselem el

2012. ápr. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
55%
Én azt bocsájtottam meg hogy részegen csókolózott mással. Kiderült később hogy a csókolózás csak lightos kifejezés arra amit művelt valójában, és ágyő lett.
2012. ápr. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
54%
Elnéztem neki, hogy el akart hagyni másért, de 1 hét alatt megjött az esze. Most tényleg elhagyott, bár másért, de meg tudnék neki bocsájtani. Talán hónapokkal később. Ez a szerelem .. meg az ostobaság.
2012. ápr. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
21%
Elnéztem neki, hogy elakart hagyni másért, és pár nap gondolkozási időt kért, amit én lazán végigbőgtem (még a kapcsolatunk elején volt). Elnéztem neki, hogy ittasan leku*rvázott, hogy úgy beszélt velem, mint egy r*ibanccal, aki fűvel fával megcsalta és ennyi. Persze kemény veszekedésekkel járt mindegyik és mindig tudta, hogy emiatt baromira rezeg a léc most alatta. Aztán valahogy mindig kiengesztelt, megbocsátottam és ezek a témák nem is jöttek fel újra. Igyekezett, hogy többé ilyenek ne forduljanak elő. Én is azt mondanám, hogy ilyen a szerelem, amikor az ember a szívére hallgat. Én imádom a páromat és amíg nem telik be a pohár, vagy nem csinál valami nagyon durva dolgot, addig igyekszem az "apróbb" bal lépéseit megbocsátani. Ha mindig az eszemre hallgatnék, már rég nem lennénk együtt.
2012. ápr. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Elnéztem hogy impotens (tényleg az...), hogy ettől függetlenül mégis hajtott más lányokra is. Elnéztem hogy cserben hagyott amikor szükségem lett volna rá, hogy nem védett meg amikor az édesanyja rám szállt . Mondanám hogy ez a szerelem stb, de... Mint kiderült, ő nem szeret engem és egy aljas ember. Ne nézz el senkinek semmit kedves kérdező, én azt javaslom. Ha már nagyon meg kell bocsátani valamit, ott baj van, még ha nem is akarjuk beismerni.
2012. ápr. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!