Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Szerintetek a levél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek a levél mennyire nyálas dolog?

Figyelt kérdés

Van valaki, akit nagyon szeretek. Sajnos nem tudok túl lenni rajta. Igazából, jártunk is egy ideig, minden tökéletes volt, aztán egyik napról a másikra szakított velem. Ez volt lassan 3 hónapja. Most alkalmam nyílik arra, hogy személyesen találkozzam vele (eddig nem akart, bár nem tudom, miért), bár ez igazából az egyik barátnőm házibulija lenne, szóval, nem egy amolyan kettecskén-szépen-megbeszéljük típusú találka. De mit gondoltok, ha levelet írok neki, és titokban odaadom neki, akkor az nagyon nyálas lenne? Csak emlékeztetném rá, milyen volt az együtt töltött idő, hogy mennyire szerettük egymást, hasonlók. Tudom, hogy szeretett, és sokak meg szerintem is, azért nem akar találkozni, mert fél, hogy talán meggondolja magát, és ismét összejövünk.

Szóval, mit gondoltok? Fiúk véleményére vagyok kíváncsi, egy ilyen levél rontana vagy javítana a helyzeten? Vagy semmi hatása nem lenne?


És légyszi, ne gyertek azzal, hogy szánalmas és naiv liba vagyok, mert ezt a részt tudom, de annyira szeretem ezt a srácot, hogy tudom, nélküle az életem semmit sem ér...


Előre is köszönöm!


2012. ápr. 18. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszene,, elolvasnám, mert miért ne, aztán kidobnám.
2012. ápr. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ismernünk kellene ehhez a fiút. Én örülnék neki, de tudom, hogy számtalan ismerősöm "ami elmúlt, az elmúlt" alapon ítéli meg a dolgot. Én nem gyalázom meg a régi emlékeimet, hiszen abból vagyok, mások szerint meg nagy ökörség régi kapcsolatokat még csak kiejteni is a szájunkon.
2012. ápr. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem olvastam el a szöveget, szóval csak az alap kérdésre válaszolnék: Egy levél megírásakor ne törődj azzal, hogy mi nyálas, meg hogy fog illeni a kialakult imázsodhoz, stb. Írd le az érzelmeidet és add oda neki, hogy majd egyedül átolvassa.


Én egyszer kaptam ilyen levelet egy lánytól és csak akkor dobtam ki, mikor már inkább el akartam felejteni. Évekkel később.

2012. ápr. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én soha nem dobom ki a lányoktól kapott leveleimet. Még évtizedet után is megvannak.
2012. ápr. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szerintem figyeld meg a bulin azt, hogy a lany mennyire kozeledik hozzad es hogy hogyan viszonyul a helyzethez....inkabb csak erezzetek jol magatokat egymas tarsasagaban. Lehet hogy a lany nem erez ugy irantad mint te o iranta, ezert fontos hogy ujbol erdeklodest kelts benne, aztan a level az johet majd idovel....de ne ilyen elhamarkodottan nem fogja meggondolni magat. Sok sikert!
2012. ápr. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát, ami azt illeti, szerintem ő sem dobná ki, végülis, mikor jártunk, elég sok hülyeséget kapott tőlem (igaz, azok sorsát nem ismerem, de szerintem nem dobta ki őket, max eltette valahova). De azt nem tudom, milyen hatása lenne egy levélnek a rólam alkotott véleményére. Eddig is már jócskán aláztam magam előtte, de ezzel csak rosszabb lenne szerintetek? Vagy talán meghatná?
2012. ápr. 18. 21:38
 7/7 anonim ***** válasza:
nem nyálas en orulnek neki es biztos nnem dobnam ki 23/F
2012. ápr. 19. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!