Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még esély az ujrakezdésre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még esély az ujrakezdésre, vagy felejtsem el?

Figyelt kérdés

A barátommal 2 éve voltunk egyutt...utobbi idobe tobbszor is veszekedtunk s egyik veszekedes alkalmaval o szakitott, azzal az indokkal, hogy hianyzik neki az hogy ne fuggjon senkitol. Miota szakitott naponta felhiv, erdeklodik, talalkozgatni akarna,s kissé "feltekeny" ha latja, hogy mas srácokkal is dumálok!

Szoval egy beszelgetes alkalmaval, ami pont ma volt megkerdeztem hogy mit erez es azt valaszolta, hogy nemtuja, hogy mit erez...nos mit lehet még ettol várni?

Szeretem meg mindig, hogyan szerezhetném vissza? Hogyan tudnám elérni azt, hogy még egyszer belevágjunk(mert tudom hogy sikeres lenne, tudom mit hibaztam). Mennyi idore lehet szuksege? Miert bizonytalan?


2012. ápr. 27. 22:00
 1/2 anonim ***** válasza:
először beszélgess vele, hogy mit akar. lehet, hogy azért féltékeny, mert ezt ,,szokta`` meg
2012. ápr. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Az újrakezdésnek akkor és csak akkor van értelme, ha idő közben a felek gondolkodás módja megváltozott, képesek felmérni, hogy hol rontották el és hajlandóak változtatni rajtuk.

Minden más esetben a kapcsolat ugyan abba a mocsaras szarba süllyed mint legutóbb.

2012. ápr. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!