Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esély újrakezdésre?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély újrakezdésre? Véleményeket, tanácsokat várok.

Figyelt kérdés
Sziasztok! 21 éves lány vagyok. A barátommal 6 hónapot jártunk. Szakított velem azzal az indokkal, hogy besokallt a veszekedésektől, utána meg azt mondta nem szerelmes belém. A "nagy" beszélgetés, lezárás alatt kicsit bizonytalannak éreztem a döntését. Van még esély az újrakezdésre? Milyen tippeket tudtok adni nekem? Egyenlőre hagyom békén, nem keresem, megújulok , lefoglalom magam és kivárok. Kiírtam facebookon, hogy egyedülálló vok, egy srác lájkolta. Erre irt chaten az ex hogy mekkora hülye a csávó. Meg irt hogy hogy vagyok...igaz, hogy kb 3 napja szakitottunk, de ezeket miért csinálja? Olyan mintha lenne esélyem, de lehet hogy csak "álmodozok"...
2012. márc. 3. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Amíg ő nem kezdeményez,addig semmit....
2012. márc. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nincsen sajnos. Ne éld bele magad,mert én is ezt tettem. 1 évig hittem benne,hogy úgyis visszajön,meg van esély az újrakezdésre. Én tudom,hogy most nagyon fáj,nem is akarok okoskodni,de jobb,ha elengeded.

Bár mivel még csak 3 napja szakított.. Figyelj,ha nagyon akarod újra,most adj bele anyait apait,mert később már hiába lesz. :) Sok sikert! Most vagy soha.

2012. márc. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hogy kell beleadni apait anyait? Lehet hogy kicsit ostoba a kérdés, de konkrét tippeket várnék. Most tényleg nem keresem stb. Két hét múlva talizunk az tuti, mondta hogy üljünk be vhova...tényleg csak reménykednék? Miért érzem úgy hogy van dolgunk egymással?
2012. márc. 3. 21:27
 4/7 anonim ***** válasza:
Helyes,hogy így érzed. Én is így éreztem,csak nekem csalódnom kellett.Úgy értem,hogy most mutasd meg,hogy szereted. öleld,csókold meg,ha találkoztok..
2012. márc. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Hogyan jellemeznéd a kapcsolatotokat? Mi az ami idővel megváltozott? És mennyire volt komoly?Mennyi időt voltatok együtt? Emberi viselkedés pszichologiát tanulok ezértírj le mindent amit fontosnak tartassz,ideértem a szexet is,persze csak ha beszélsz erről, nagyon egyszerűen fennt lehet tartani egy kapcsolatot,ha tudsz pár dolgot!Válaszolj és segítek,ha ennyire akarod ezt a fiút:) 4éves kapcsolatom van,vedd ugy h jó tanácsot adok;)
2012. márc. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Előre is köszi a tippeket, tanácsokat. Tudom, hogy fiatal vagyok és nem is ragaszkodok görcsösen hozzá, de egy esélyt adnék még ennek a visszahódítás, újrakezdés dolognak. Na szóval ő 24 éves pasi, én 21 éves vagyok. Egyetemre járunk mindketten. Ő akart velem összejönni mindenáron. Sokat szeretgetett, kedveskedett. 6 hónapot jártunk együtt. Pár napja szakított velem. Szerettük egymást, bár ő azt mondja inkább csak az első 4 hónapban érezte a nagy szerelmet. Időnk nagy részét együtt töltöttük, bár én szívem szerint többet lettem volna vele együtt. Ez pl konfliktusra adott okot. Sajnos féltékeny nő vagyok és nagyon sokszor cirkuszoltam, akadtam ki stb. Néha csodálkoztam, hogy elvisel. Ő pl lusta, meg flegma sokszor, de ezek azért tolerálhatóak, amiket én csináltam nem mindig voltak tolerálhatóak. Nem gondolom, hogy csak én vagyok a hibás, de a legfőbb probléma, hogy belefásult a sok sok veszekedésbe, nyomozgatásaimba stb. Ezt nagyon sajnálom és szeretném kijavítani magamban. A szex az nagyon jó volt köztünk, sokszor jókat. :) Ez a probléma most, mert úgy érzem el tudnánk csábulni a szex miatt, viszont nem akarom hogy én szarul jöjjek ki belőle. Azt tudni kell még, hogy fél árva, apukája nincsen és elég rossz dolgokat élt meg gyerekkorában. Hát nagyjából ennyi. Bár eléggé össze vissza száguldanak a gondolataim azért kíváncsi lennék arra hogy mit kell tudni hogy megtartsam vagy legalább megpróbáljam visszaszerezni. Mélyen legbelül úgy érzem, hogy tudnék változni és van még dolgunk egymással, csak teljesen besokallt. Orvoshoz megyünk két hét múlva, előre lebeszélt időpont stb, szóval muszáj neki is meg nekem is megjelenjek. Arra gondoltam, hogy varázsolok új külsőt magamnak+elkezdek változtatni magamon. Nem nyomulok meg ilyesmi. Bár azt mondta szeretne velem beszélgetni, meg a doki utána beülhetünk valahova. Persze csak barátként gondolta, de ki tudja. Tudom, hogy ez nem egy hét alatt zajlik le, de legalább ha látná hogy igyekszek. Remélem hogy van esély a szikra felpiszkálására. Írjatok mindent, ami jól jöhet nekem a témával kapcsolatban. Ezekből is tanulok. Üdv Mindenkinek
2012. márc. 4. 10:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi lett a fejlemény? Mert most én pont ugyanebbe a helyzetbe vagyok... :(
2013. ápr. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!