Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit mondanátok a párotoknak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondanátok a párotoknak, ha úgy gondoljátok, hogy játszik veletek, de nem vagytok ebben biztosak?

Figyelt kérdés

Bocs, ha kicsit hosszú...


Van egy formálódó kapcsolatom egy nővel, aki nagyon tetszik, de egészen másként látjuk, hogyan kell a másikkal bánni. Én az egyenes dolgokat szeretem, ő pedig azt mondja, hogy az udvarlásnak része a halogatás, a játék.


Ennek szellemében csak korlátos számú találkozást "engedélyez", és az utolsó két randira el sem jött. Először legalább felhívott előtte. A pótidőpontnál pedig simán nem jött el, fel sem hívott, a telefonja ki volt kapcsolva.

Biztos vagyok benne, hogy elő fog állni valami hihető ürüggyel (túlórázott és közben lemerült a mobilja vagy valami ilyesmi) és az is nagyon egyértelmű, hogy nem akar engem dobni (nem részletezem miért, de látszik).


Valószínűleg játszadozni akar velem (hogy próbára tegyen, hogy megmutassa, ő irányít, hogy jobban felizgasson mire végre találkozunk vagy mit tudom én). De az is lehet, hogy tényleg csak összejött neki mindenféle (ennek látom kisebb esélyét).


Akarok neki még egy-két (nem több) esélyt adni. Szerintetek hogyan mondjam meg neki határozottan, de nem bántóan, hogy ezt velem nem fogja csinálni, tehát vagy rendesen viselkedik velem, vagy megy a lapátra?


Egyelőre nem mondtam neki semmit, az elmaradt tegnapi randi óta én vagyok "kikapcsolva" ha hív.


Komoly ötleteket kérnék, akár fiúktól, akár lányoktól.



2012. ápr. 28. 05:43
 1/8 anonim ***** válasza:

"Szerintetek hogyan mondjam meg neki határozottan, de nem bántóan, hogy ezt velem nem fogja csinálni, tehát vagy rendesen viselkedik velem, vagy megy a lapátra? "


Így, ahogy ide ezt most leírtad. Oké, a "lapát" szót azért be lehet helyettesíteni. :) De ez a lényege az egésznek, nemde? Akkor ezt is kell mondani. Kár szépíteni, körülírni.

Megjegyzem, azért én nem sokat várnék ettől, mert vagy tényleg játszik a hölgyike, vagy szimplán le akar rázni, csak nem meri a szemedbe mondani, inkább addig frocliz, amíg magadtól rá nem jössz, hogy almás a helyzet, és lelépsz. Tegyük fel a jobbik esetet: játszik veled. A kérdés pedig, hogy akarsz-e olyan nővel kapcsolatot építeni, aki játszadozik veled? Belemehetsz a játékába ("az elmaradt tegnapi randi óta én vagyok "kikapcsolva" ha hív"), de ebből így normális, bizalmon alapuló kapcsolat aligha lesz.

2012. ápr. 28. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Téged hülyére vesznek rendesen.
2012. ápr. 28. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy habár egyelőre szakítani nem akar, de mással is együtt hál? Mert akkor rögtön érthető lenne a kis játéka, az elmaradt randik, a kikapcsolt telefon..
2012. ápr. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szórakozik. Van neki más.

Az a minimum, ha valahová nem tudok menni, felhívom az illetőt - mert fontos.

Mi az, hogy korlátos számú találkozás???? Ekkora hülyeséget - ha érdekled alig várja, hogy találkozzatok - persze ha szabad.

Azzal, hogy te ki vagy kapcsolva... nagyon megmutattad neki. :D Hív vagy nem veszed fel, vagy lazán kezeled. Ennyi.

Egyébként ez nem korrekt dolog, és hülyeség, hogy ezzel ő akarna irányítani - simán nem érdekled.

Mennyi idősek vagytok?

2012. ápr. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

3: Nem hiszem: okos a nőci, valószínűleg lenne annyi esze, hogy akkor találkozzon / dugjon a többi hapsijával, amikor nincs megbeszélve randink. Ennyire feltűnő viselkedéssel inkább "üzenni" akarhat valamit nekem.

2: Kösssz, jogos a piros kéz a hasznos tanácsért.

1: Köszönöm a véleményt, ez tényleg hasznos volt.

Többiek mit szólnak?

2012. ápr. 28. 08:42
 6/8 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Azt írod , hogy az egyenes dolgokat szereted.Ha ez valóban így van akkor ezt a kérdést fel sem tetted volna, hanem egy az egyben ahogy itt nekünk leírtad a gondolataidat elmondanád a leginkább illetékesnek.Ha csak nem akarsz Te is játszani!? Az egyenességbe az is bőven belefér, hogy ha kimered mondani a hölgynek , hogy bizonytalan vagy ,(nem vagy biztos abban , hogy játszik e Veled) Nekem úgy tűnik , hogy valójában Te is csak "játszani " szeretnél vele. Ha a másik nem úgy viselkedik , akkor lapátra teszem? Tudod ez olyan mint ha a másikat egy darab tárgynak tekinteném.Függetlenül attól, hogy a másik valószínű, Tégedet is tárgynak tekint.Mi ez ha nem játék? Komoly ötletet kértél.Szerintem vedd észre önmagadban is , hogy Te is csak játszol, ...csak azért tűnik úgy , hogy "egészen másként" látjátok a dolgokat , mert általában mindegyikünk játéka másképpen van álcázva.Üdv!

2012. ápr. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem olvastam el az előző kommenteket, de több féle eset is lehet.

1. tesztel, hogy komolyan gondolod-e.

2. játszik veled, hogy jobban felkeltse az érdeklődésed.

3. játszik veled, mert ő egy ilyen lány.


a 3. ponthoz példát is tudok hozni:


Van egy barátnőm. 19 éves, nagyon szép-formás lány. biztos volt olyan h kihasználták 1-2 alkalommal, de többnyire csak játszik a pasikkal. Pont most van egy olyan helyzetben, hogy egy srácot így "húzott". Pl.: kereste őt a srác, nem vette fel, soká válaszolt, néha bunkó volt.. de azért nem volt sosem elutasító.. hogy teljesen magába bolondítsa.


Persze itt alkalmi kapcsolatról van szó, de vannak olyan lányok akik olyan srácokkal is megteszik ezt, akik amúgy komolyan gondolnák vele.


Nyugodtan megmondhatod neki, hogy nem szereted ha játszadoznak veled és nem is teheti meg. Ha felháborodik, azt is megmondhatod neki, hogy van sok olyan lány kint, aki képes megbecsülni őt annyira, hogy nem játszadozik vele.

2012. ápr. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ha a csaj nem jön el 1 randira, nem ír, nem szól előtte akkor nálam bármit csinálhat vesztett. Más looser meg fusson úgy utána mint egy pincsi..
2012. ápr. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!