Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik az exem haverja, szerintetek hogyan közeledjek?

Figyelt kérdés
amikor még együtt voltam az exszel akkor is mindig nagyon jóarc volt velem, szakítás után egy héttel rám is írt hogy miújság velem de azóta semmi. nem tudom mennyire lenne gáz ha nyitnék felé, azt szeretem ha a férfi kezdeményez, nem szeretnék nyomulós lenni
2012. ápr. 28. 20:21
 1/8 anonim ***** válasza:
kérdezd meg,hogy mi újsaág van vele,ez nem nyomulás és ő is visszakérdez majd
2012. ápr. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
figyelj. Tesó törvény. Ha igazi barátok, nem fog összejönni veled. Én sem tenném a legjobb spanom exével. De egy nő kapcsolatot is szét tud szedni ha úgyvan..Nem javasolt! Finoman kémkedd ki h mi a helyzet barátság szinten. Ha semmi, akkor szabad, ha nagy spanok akkor esélytelen. Van 1000 másik.
2012. ápr. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
El fogod cseszni a barátságukat, sajnos ha rányomulsz a haverjára az a legjobb barátságát is fel fogja adni egy nőért.. szomorú, de igaz. Ilyen világot élünk, versenyezni kell egy nőért
2012. ápr. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

de nem igazán alakult ki szerelem köztünk, ezért is mentünk szét, nem tudom h így mennyire zavarná az exet

nem a legjobb spanja, de haverok az tuti

2012. ápr. 28. 20:51
 5/8 anonim ***** válasza:
vagy nagyon zavarná,vagy egyáltalán nem érdekelné,hány évesek vagytok?
2012. ápr. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
18
2012. ápr. 28. 21:15
 7/8 anonim ***** válasza:
ki érdekelaz az exed,kezdj ki a srácal
2012. ápr. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen szitum.

Nagyon tetszett a srác, de az exemet ismerte valamikor haverok voltak... és állítólag ez miatt nem ment neki.

2012. ápr. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!