Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy választás előtt állok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy választás előtt állok! Melyik lányt válasszam? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

kezdjük a legelején:19 éves békésmegyei srác vagyok

van 2 lány az életemben! eggyikkel sem járok de mind2 elég komolynak igérkezik! de mivel én úriember vagyok ezert nem teszem meg azt amit a sok tahó hogy 1x-e két lánnyal járok

naaszóval az eggyik lány:

velem eggy idős 19 éves szép kreolbőrű hosszú fekete hajjal

itt lakik ahol én de pestre jár suliba! nagyon jól elvagyok vele tetszik a humora elég kedves lány lassan 1 éve ismerem chatről kicsit prűd és eggyáltalán nem átlagos lány! messze elrugaszkodik a többi lánytól, a divattol es mindentől ami naggyabol engem sem erdekel


a másik lány:

gyönyörű szép lány 23 éves 20 km re lakik tőlem rengeteg közös van bennünk kicsit husos lány (ami engem eggyáltalán nem zavar) barna haj és kék szemei vannak vele is nagyon jol eltudok beszelni de ő más! rendkivül népszerű fiuk körében! és sok alkalmi kapcsolata volt meg kicsit perverz is(durva sex)és tőle félek hogy mivel sokat tapsztalt ezert keves lennek neki! (nem csak sex terén)

ti mit tennetek a helyemben? melyik lányt választanátok???

azt akivel gyönyörű esetleg hosszu kapőcsolatod lehetne és 1000% hogy hűséges lenne de csak 2 szer látnád 1 héten vagy at akivel minden nap tudnal talalkozni!az agyban sem lenne gond és jol ellennél vele de rövid lenne a kapcsolat olyan szempontbol hogy lehet hogy keves leszek neki!

ti hogy döntenétek? lehetőleg értelmes válaszotokat előre is köszönöm!jah és ui.:nem sextarsat keresek! nem vagyok taho ember! 1 rendes jó boldog kapcsolatot akarok!



#nők #lány #szép #párkapcsolat #boldogság #okos #párválasztás #kicsit perverz #maximális eggyetértés
2012. ápr. 28. 20:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

OLYAN SZÓ NINCS, HOGY EGGY.

ÍRD LE 6X EGYMÁS UTÁN, HOGY EGY.

EGY


EGY


EGY


EGY


EGY

2012. ápr. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Tuti elsőt választanám.
2012. ápr. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
EGY
2012. ápr. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Először is, én az elsőt választanám, másodszor, leírtál két nő típust, te tudod hogy melyik felel meg a legjobban a te ízlésednek, melyikre vágysz jobban, neked mi fontosabb... ebben MI nem tudunk segíteni.
2012. ápr. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
22%
El se olvastam a rizsát, nyilván a SZEBBET válaszd, aki neked jobban tetszik külsőleg! Minden csajnak ugyanolyan a személyisége azon nem is kell rágódni. nő=nő
2012. ápr. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
utolsó kommentelő: te hatalmas tahó vagy!!!
2012. ápr. 28. 21:00
 7/20 A kérdező kommentje:

nem azert mert nem olvastad el hanem mert ilyen véleménnyel vagy!!! aljanép...

nekem a két lány keveréke kéne! minden nap szeretni tudjam! de ugyanakkor ne csaljon meg!

én nem srác vagyok!!! férfiként gondolkodok! nem dugni akarok!!!

boldog kapcsolatban akarok éllni!

2012. ápr. 28. 21:03
 8/20 Diavolino44 ***** válasza:
már a leírásból is lerí hogy az elsőt fogod választani. A döntés hozzátartozik az élethez. Néha sorsfordító döntéseket is meg kell hozni, ha mindig mások segítségét fogod kérni akkor sose ismered fel hogy a saját életedért csakis TE vagy a felelős!
2012. ápr. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:

Azt javaslom, szard le mindkettőt és keress egy harmadikat.

Indoklás:

Az első kisebbségi, a második pedig egy r.i.b.a.n.c

2012. ápr. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
mindkettő magyar! a 2. lehet hogy r.i.b.a.n.c!!! beregisztraltam ismeretlen facel és már témánál vagyunk...
2012. ápr. 28. 22:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!