Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mostanság vagy 1000 ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanság vagy 1000 ilyen csajozás guru program indult. Mindenki több százezer huf-ot akar lenyúlni hogy "megtanítson csajozni". Tényleg ennyire segítségre szorulnak a mai pasik?

Figyelt kérdés
Voltam egy ilyen beetető ingyenes előadáson ahol arról győzködtek hogy a külső nem számít, mindenkiből lehet nők bálványa, stb. Érdekes hogy az előadáson csak szánalmas csúnya pasik voltak jelen. No, magam is a csúnya pasik keserves csoportjának tagja vagyok, csak egyben egy kárörvendő egyéniség is. Féltékeny vagyok természetesen a jóképű pasikra akiknek minden csettintésre megy, viszont röhögök magamban a hozzám hasonló ronda lúzereken. Tudom ez szánalmas de a káröröm jó ^^. Volt már valaki ilyen oktatáson, és ha igen, mennyivel húztak le, és mi lett az eredménye?
2012. ápr. 28. 20:56
1 2
 1/14 valaki a tömegből ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, nem azért hogy tanuljak csak megnézném mert kíváncsi vagyok.
2012. ápr. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%

hülyeség amit azokon írnak!!! énnekem sem ment a "csajozás" meg rajtam kivül sok srácnak nem megy! de azert mert tul görcsösen vesszük! ugy kell 1 lánnyal beszelni mintha a legjobb baratod lenne! nem kell nagy feneket keriteni a dolgoknak! spontánnak,kedvesnek és lazának kell lenni!

úriemberként kell viselkedni! sajnos ez sok embernek nem megy... és elsosorban nem diszkoban kell ismerkedni! rendes lánnyal olyan helyen nem talalkozol!ott mindegy hogy hogy csajozol!!! de abbol kapcsolat nem lessz soha!

2012. ápr. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
19 f vagyok egyebkent! (utolso kommentelő)
2012. ápr. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez már nagyon gáz.Mi a francnak ez?Inkább pszichológus kéne,mert akinek ez nem megy,annak önbizalomhiánya van.Ezt a hülyeséget.Tényleg már mindenféle sz@rságot kitalálnak ahhoz,hogy lenyúlják az ember pénzét.:O
2012. ápr. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Jó nagy nyomorék lehetsz. Mármint most nem ezzel a csajozási tanácsadás témával kapcsolatban, hanem azzal, hogy ahelyett, hogy önfejlesztésbe kezdenél, inkább irigykedsz másokra. Én elhiszem, hogy ez könnyebb, de nem tudhatod, hogy az az illető nem-e tett valamit azért, hogy annyira bírják a csajok, nem pedig csak jóképűnek született, aztán kész.
2012. ápr. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

önfejlesztés, bazzeg, ezen a szón szakadok :D

ember téged beszipkáztak ilyen tanfolyamra? mennyit pengetsz érte?

2012. ápr. 28. 21:12
 7/14 Diavolino44 ***** válasza:

egyik haverom éjjel nappal ilyen könyveket olvas. Odaadta nekem az egyik e-bookot. Volt benne egy mondat amiért érdemes volt 2 percet vesztegetni az életemből rá. Ime:

Csajozni csak csajokkal lehet megtanulni.


(ennyi a lényeg, minél többet beszélsz velük, annál könnyebb megy a csajozás, egy pici magabiztosság egy kis sport és mindenkinek lenne csaja)

2012. ápr. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Na látod, mondom, hogy nyomorék vagy! :D


Nekem aztán olyan mindegy, hogy milyen keserűségben éled le az életed, nekem elhiheted, engem semmilyen téren nem érint.

2012. ápr. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Te jársz valami szarra és etetik az agyad ezekkel a hülyeségekkel, tudtam én. Csak elárulnék vmit: olyan szó, hogy önfejlesztés nem létezik, nyelvtanilag értelmetlen :)

Látod minden hülyeséget benyelsz amit mondanak, el se gondolkozol a tartalmán. Hány csajt dugtál meg mióta jársz arra a fosra? (Személy szerint 0-ra fogadnék nagy összegben, mert tuti tipp lenne a tipp-mixen)

2012. ápr. 28. 21:22
 10/14 anonim ***** válasza:
csajt akarsz vegyél egy nagy motort és az életed meg változik
2012. ápr. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!