Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ha egy pasi külsőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha egy pasi külsőre helyes, széles vállú megnyerő alkat, akkor van olyan belső tulajdonság ami el tud tántorítani tőle?

Figyelt kérdés

pl. önbizalomhiányos, visszahúzódó, magába forduló, ápolatlan, kétbalkezes, dadogós beszédű, stb.


Személyes tapasztalatom, hogy egy pasinak a belső tulajdonságai nem számítanak. Ami számít hogy fel lehessen vágni azzal, hogy helyes pasim van. De érdekel a véleményetek.


2012. ápr. 28. 21:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha bunkó, ha nem figyel rám, ha csak a szex érdekli, ilyesmik...
2012. ápr. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Rengeteg.

Nekem a belső az elsődleges,mindig mondják,hogy milyen rondaságokért tudok odalenni:)Nem izgat.Önmagában az,hogy helyes,nekem nem sokat ér.Viszont jó hír,hogy van egy nagyon széles csoportja a nőknek,akiknek elég:)

2012. ápr. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
pl. ha beképzelt, ha csak szexet akar, ha buta és ami nálam kivágja a biztosítékot: ha bután bánik és beszél a nokkel
2012. ápr. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nekem volt már ilyen hogy kinézetre szinte hibátlan volt és el is tudtunk beszélgetni neten, de mikor élőben megszólalt hát..egyből kiábrándultam belőle és akkor már nem úgy néztem rá..sokat számít a belső nagyon is
2012. ápr. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
van... számit a külső valamennyire, de a belső annál is jobban..
2012. ápr. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Van, ha egy f*asz :D
2012. ápr. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha egy pasi külsőre tetszik egy lánynak, akkor a lány belsőre is tökéletesnek látja, nem számít h mennyi hibája van.
2012. ápr. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
utolsó ez nem igaz..nagyon is kiábrándító ha valaki bunkó stb..volt már velem ilyen elég volt hogy kinyitotta a száját, megszólalt és így neee..
2012. ápr. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha bunkó, ha nem tud értelmesen beszélni, ha beképzelt, ápolatlan, biztos még sok kizáró ok lenne.

Nem minden ám a külső, engem is szólított le 10/11-es férfi, de mikor megszólalt, azt hittem meghalok a fájdalomtól, olyan sík hülye volt.

22/L

2012. ápr. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én chateltem egy pasival, aki nagyon-nagyon tetszett, de nagyon bunkón viselkedett. Azt gondoltam, hogy akármilyen jól is néz ki, nem alázhat meg a lekezelő stílusával. Ez egyébként tapasztalat?
2012. ápr. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!