Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti mit szólnátok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit szólnátok ha két fiúnak össze kellene verekednie értetek?

Figyelt kérdés
Mármint most a csajokat kérdezem, ti gondolom nem néznétek jó szemmel -mert hát sok mindent nem tehettek. Most például az a helyzet hogy Én akarok össze jönni egy lánnyal akinek van (még) barátja ,de az folyton megcsalta, kihasználta stb, szóval szakítani fognak, nekem meg tetszik a kiscsaj szóval rá repülök. Csaaak ez az "elhódító" folyamat nem olyan túl rövid és én a pali helyébe ezt nem nagyon hagynám (csak magamból kiindulva). Szóval ha olyan lesz (ami valószínű) akkor bizony össze kell vernem a srácot csak hogy leálljon a dologgal.
2012. ápr. 28. 23:09
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Nálam kigyúrtabb a srác 1-2-3 fokkal , de nem sz*rom össze magam , mivel alapból erős vagyok és tudok is verekedni meg még olyan magas is kb mint én. Meg milyen ez már , nehogymár lenyúlja a kezemről???? Inkább megküzdök érte szó szerint, minthogy megszégyenülten távozzak. Gondolom sokan vannak akik nem tennék ezt... Őket csak sajnálni tudom ,egyébként az értelmi képességeimmel k*rvára nincs gond mielőtt ezzel jönnétek :D De ez azért valamennyire hősies a szemetekben nem? (gondolom nem :D )

Bocs hogy még 1x :D :D

2012. ápr. 28. 23:09
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Elég szemét dolog rástartolni valakinek a barátnojére, még akkor is ha a fiu megcsalta. Várd meg amíg szakítanak, így egyszerubb lenne a te dolgod is
2012. ápr. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nekem nem jönne be.

Várd meg, hogy tényleg szakítanak-e, ha igen, akkor rárepülhetsz, addig meg hagyd, hogy éljék a kis életüket.

A verekedésről először az fog eszébe jutni, hogy agresszív vagy és ez nem jó pont. Max akkor lehetnél "hősies", ha azért verekednél, hogy ezzel megvédd. De így semmiképpen.

2012. ápr. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Igen, ez akkor lenne hősies, ha megvédenéd egy őrült zaklatótól. Önzetlenül. Bár én annak is örülnék, ha a két bunkó, akik csak egy tárgyat látnak bennem, legalább egy időre lefoglalnák egymást, mert addig is békén hagynának.
2012. ápr. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Jajj milyenek vagytok :(

Senki sem akarja agyonverni a csajért! Csak a lány ,ha engem fog szeretni vagy ilyesmi vagy már ha egy szinten leszünk a sráccal (mármint a csaj szemében) , akkor ha valami összetűzés lenne akkor verekednék max. De én nem kezdeményezném szóval nem akarok itt mindenképpen bunyózni

2012. ápr. 29. 00:07
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Hagynám mindkettő srácot a fenébe, ne ezzel akarjanak már nagynak tűnni. Mint a gyerekek az óvodába... Engem meg nem érdekelnek a kisfiúk :)
2012. ápr. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha a csajnak van egy kis esze, ettől inkább süllyednél a szemében. Éretlen és tiszteletlen megoldás.
2012. ápr. 29. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
89%
Haha. Mintha ősemberek közt lennénk.. :D Engem kicsit se imponálna az agresszió ilyen szintje, mindkettő csávót messziről elkerülném.. Engem valaki lelkileg és testileg nyűgözzön le, ne más pasit püföljön míg nekem is udvarolhatna... Meg attól ha mondjuk valami csoda folytán megvered a pasit, és "te nyersz" attól a csaj nem fog beléd zúgni te okos gyerek... Primitív vagy.
2012. ápr. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de hiába nem te kezdeményeznéd a verekedést, az én szememben ez majdnem mindegy lenne. Értelmes felnőtt ember nem verekszik. Ha mégis verekedni próbálna a srác, csak fogd le higgadtan, és úgy próbáld leállítani, különben te is rosszul fogsz kijönni a dologból.
2012. ápr. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
tudod mi a vicc?h a fenyegetőző srácok soha nem jöttek még oda verekedni...volt pár olyan csaj akit ugy szereztem meg h volt még pasija vagy a pasija még ugygondolta h az övé...erre lekezdenek pattogni h jaj igy összever meg ugy...megmondom a címem h ide jöjjön hadne nekem keljen már menni ha ő akar megverni de a hisztin kivül egyik se jött még oda...pedig nem vagyok egy nagy cucc de állok elébe annak aki megprobálná...de mindekinek csak a szája nagy
2012. ápr. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!