Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mit szólnátok hozzá,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit szólnátok hozzá, ha a barátotok, akivel már komoly a kapcsolat, szinte soha sehova nem vinne el benneteket?

Figyelt kérdés

Se szórakozni, se kettesben, szinte mindig itthon, vagy náluk ülünk. Egy elég nehéz időszakon megyek/mentem keresztül az elmúlt időben, és ennek ellenére, ha ő el is megy néhány ismerőssel, engem nem visz, és nem is kérdezi meg, hogy lenne-e kedvem. Többször említettem neki, hogy szükségem lenne szórakozásra, kikapcsolódásra, pontosan amiatt, hogy nehéz időszak volt az utóbbi. Nem vagyok ráakaszkodó típus, nehogy félreértsétek, de ez már rosszul esik. Más téren minden rendben van köztünk.


22L


2012. ápr. 21. 23:02
 1/10 anonim ***** válasza:

menj el a barátnőiddel

találj ki programokat, ahova te hívod el őt

2012. ápr. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ezeket meg is teszem, de az ő részéről azt látom, hogy a hobbijában, illetve amikor elmegy az ismerősökkel szórakozni, ő "kiéli" magát, egyébként pedig velem van, és itthon ülünk. Kezd fojtó lenni ez számomra, fiatalok vagyunk, és szinte sehova nem megyünk.
2012. ápr. 21. 23:16
 3/10 anonim ***** válasza:
ez mégis hogy lehet komoly kapcsolat?
2012. ápr. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én se értem, hogy lehet komoly kapcsolat.Inkább szexkapcsola szerintem...
2012. ápr. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
engem is baromira idegesít,hogy nem megyünk néha sehová.ha vele nem tudsz,menj el a barátnőiddel,bulizzatok egyet,aztán mondd el neki,milyen jól érezted magad,és hátha leesik neki,hogy jó lenne,ha együtt is elmennétek szórakozni vagy vhova kikapcsolódni.Meg is említheted neki,hogy nem szereted,hogy mindig otthon ültök,szükséged van kikapcsolódásra,egy normális kapcsolatban mindent meg lehet beszélni.
2012. ápr. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Jó kérdés, ezek után már át kellene értékelnem. Egyébként anyu is mondta, hogy ő nem akarta mondani, mert nem szól bele a kapcsolatomba, de már neki is feltűnt, hogy ő ezeken az alkalmokon, amikor elmegy (nem olyan sűrűn) kiszórakozza magát, aztán pedig persze utána nem megyünk sehová, nem visz el sehová.
2012. ápr. 22. 00:14
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nalunk is ugyan ez volt a helyzet, azzal a kulonbseggel, hogy nalunk voltunk mindig. Volt olyan, hogy buli utan egybol hozzank jott..

Emlekszem, mikor o penteken bulizott, szombaton itthon punnyadtunk, vasarnap pedig el szerettem volna menni valahova. Kitalaltam, hogy legyen mozi, az ugyis jo lesz vasarnapra, olyan kis lightos program.

Reggel 9-tol delutan 3-ig konyorogtem neki, es nem vitt el..

Anyu akkor utalta meg a sracot..

Mondhatni ez is volt a fo okom a szakitasra.

2 evig voltunk egyutt, 2 hete szakitottunk, de azota ezerszer jobban erzem magam.


Szerintem mondd el neki hatarozottan, hogy mit szeretnel, lehet, hogy eszre sem veszi magat. Ha ezek utan sem tortenik valtozas, szerintem lepj le. :/

2012. ápr. 22. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kinek van pénze állandóan menni valahová???
2012. ápr. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: Nagyon sok olyan program van, amihez nem kell pénz...
2012. ápr. 22. 10:31
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért nem olyan sok az.
2012. ápr. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!