Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vak vagyok vagy hülye? :D...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vak vagyok vagy hülye? :D Akarhat valamit tőlem a lány?

Figyelt kérdés
Van ez a lány, 20 éves (én 24f). Egy hete ismerkedtünk meg kb, egy koleszban lakunk (egyetemi) de csak most láttuk egymást először és hát bemutatkozás stb. Gyorsan el kellett mennie, de mondta h később még beszélgetne, és hát még aznap este átjött a szobámba és beszélgettünk egy jó másfél-két órát. Másnap írt, hogy szeretne látni, sajnos csak egy fél órára bírtunk találkozni. Hétvégére haza jöttem, erre tegnap felhív, hogy csak szeretné hallani a hangom és beszélgessünk. Így most leírva elég egyértelműnek tűnik már nekem is, de eléggé magabiztosság hiányban szenvedek ezért kérlek erősítsétek meg a dolgot: akarhat valamit tőlem barátságon kívül? :D Mert nekem bejön, csak biztosra akarok menni :P
2012. ápr. 29. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:
lehet, hogy akar, de ha nem, akkor csak nagyon barátkozós. :D figyelj, majd magától kialakul minden, ismerd meg jobban, ő is megismer téged, legyetek sokat együtt. randi és társai. aztán hajrá!
2012. ápr. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
aha,akarhat!hívd el randizni mindenképp amint visszaérsz!
2012. ápr. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hogy barátkozna?! Akar valamit! Hívd el randira sürgősen - ha tetszik neked!

A nők elvárják, hogy a pasi tegye meg az első igazi lépést még akkor is ha ők "kezdeményeztek".

2012. ápr. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nah lett vmi?:O

Am nyugi énse mernék nagyon lépni bármit is :$ :S

2012. máj. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!