Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mindig az ILYEN csajokba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig az ILYEN csajokba szeretek bele? Ez valami perverzió?

Figyelt kérdés
Például tök úgy vagyok ,hogy tetszik egy csaj aki nagyon aranyos kedves stb de ha megtudom róla ,hogy k*rvás dolgokat csinál(ez batta meg az batta meg) vagy valami ilyesmi akkor egyből ilyen fájdalom szerű féltékenységet érzek és ideges vagyok miatta , aztán nem tetszik egy ideig majd belé szeretek... Ez már jó párszor elő fordult. Bár az én érzelmeim nem túl tartósak... Mindig találok valaki újat.Sőt előfordul ,hogy már azzal is el tudja érni egy lány hogy belézúgjak valamennyire ,ha kedveskedik, különlegesnek tart, dicsér.(persze csak ha külsőleg is tetszik)Meg ez megint megesett a közelmúltban ,hogy hiába undorodom az ilyenektől mégis csak jobban tetszik utána...

#perverzió #megalázás #pudzsérróbert
2012. ápr. 29. 19:18
 1/10 A kérdező kommentje:

Ez nekem valamilyen szinten megalázás, meg neki is (már amit csinált a múltban) és ez is izgató benne :/

Normális érzelmeket akarok , nem szeretnék egy k*rvát szerelmemnek.

Lehet hogy valami rossz gyerekkori példa vagy sérelem az oka? Másoknak „sikerül” megundorodniuk én meg belé szeretek…

2012. ápr. 29. 19:18
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
ez nem szerelem amit érzel csak valahol belül szarul esik h te még nem döntötted meg
2012. ápr. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem igaz. Persze ez is sz*rul esik de tényleg bele szeretek... És durván! De hál' istennek hamar elmúlik ,de tényleg annál intenzívebb. Olyankor csak ő jár a fejemben, arra gondolok milyen aranyos ,szép , csak vele akarok lenni, ha meglátom begörcsöl a gyomrom... Jó mondjuk még sorolhatnám.
2012. ápr. 29. 19:24
 4/10 anonim ***** válasza:
akkor ha ez szerelem, légy vele mert ahogy elmondtad úgy is hamar elmúlik , és így nincs mit veszítened max jól érzed magad vele
2012. ápr. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De ez nem ilyen egyszerű...
2012. ápr. 29. 19:31
 6/10 anonim ***** válasza:
szerintem csak szeretet hiányod van és beleéled magad a dolgokba. örülsz hogy találtál valakit és ezért.
2012. ápr. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát az van ...
2012. ápr. 29. 19:51
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez van nálam is és ez bizony szeretethiány.


22f

2012. ápr. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ismerős ez az érzés,ez szeretethiány,nem igazi szerelem.Nálam is ugyanez volt,adott embernél mindig görcsbe rándult a gyomrom és tök mindegy,ki volt az.Utána ahogy elment,már el is múlt.Az a baj,hogy még most is ez van néha és nem akarom,hogy akivel épp együtt lógok,az azt higgye,hogy szerelmes vagyok:S22L
2012. ápr. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szeretet-k*rvák vagyunk ? :S :S :S
2012. ápr. 29. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!