Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért bántott? 3 napja még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bántott? 3 napja még megcsókolt, de tegnap nem volt kedvem beszélgetni, hülyülni vele, mondtam neki h értse meg hogy fáradt vagyok, nincs kedvem. Miért bántott? Ki a hibás?

Figyelt kérdés
3 napja még megcsókolt,most meg bekattant,de nem tudom h miért.Egyik férfi munkatársam először szavakkal bántott,majd fizikailag is.Egyszerűen odajött hozzám és mivel be volt krémezve a szám,azt mondta h biztos a számmal csináltam a mellettem dolgozó fiúnak,és az nem krém a számon hanem ..i.Mondtam h ez nem igaz és hagyjon,meg kérdeztem h mi a baja de nem mondta meg.Utána azt mondta h szerinte nekem még életemben nem volt a számban f@sz.Aztán leqrvázott és azt is mondta h a társadalom szégyene vagyok.Pár perc múlva azt mondta hogy egy nagy f@szt kéne berakni a torkomra.Erre már megválaszoltam,azt mondtam h hülye és nyeljen nokedliszaggatót(poénnak szántam de már dühös voltam) .Akkor hozzám vágott valamit,én visszadobtam.El akartam szaladni,de betolt elém valamit az útba és egy tárgyat szétdörzsölt a nyakamon,ami forró volt.Bementem az öltözőbe,felöltöztem hogy hazamenjek,de még utánam jött szemétkedni h menjek nem fogok hiányozni senkinek menjek a vonat alá meg ringyó vagyok.Ezért visszakézből megcsaptam a nyakát.Beborított a szekrénybe,fölálltam,tökön rúgtam,megszorította a nyakamat és azt mondta hogy megfojt.Aztán már engem fogtak le mert neki akartam menni.Most nem értem ezt az egészet,elmentem látleletet csináltatni.5-10 cm es égési seb van a tarkómon.Fogalmam sincs h mi van.Ki a hibás? miért történt ez?Egyformán hibásak vagyunk?El leszek küldve a munkahelyemről? Éjszaka történt ez az egész amikor nincs bent főnök.Miért történt ez?Nem értek semmit..Most engem utál a főnököm,mert ez történt éjjel?Segítsetek kérlek.30 éves nő vagyok.

2012. ápr. 29. 22:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy bírom amikor a nők az ilyenekkel kezdenek, aztán mikor baj van jönnek siránkozni...Jelentsd fel és kész.
2012. ápr. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Több mint való mind a 2töket kirúgnak, és lehet fel is jelent a munkáltató mivel ez egyszer munkahelyi zaklatás ami fizikai erőszakká alakult, z pedig mind a 2 fél elkövette a másik ellen.


Ha nincs tanúd, hangfelvételed, videó felvételed ami a téged igazolna akkor nem állsz túl jól. Ha van akkor keress egy jó ügyvédet.


Elég érdekes helyen dolgozhatsz ahol ilyen megtörténhet. Nálunk max káromkodás van, úgy hogy zeng a raktár, de annak a 99%a hülyülés meg feszültséglevezetés, amin hazafele menet röhögünk egy jót :D

2012. ápr. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tanúm biztos nincs,mivel a többiek félnek tőle...Csak egy látleletem van.
2012. ápr. 30. 11:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Félnek tőle. Meg kell várni este mikor megy hazafele, és fa testápolóval ápolni egy kicsit a testét. Megtanulná egyből hogy mit szabad és mit nem.
2012. máj. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!