Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalt, megalázott, de még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt, megalázott, de még mindig szeretem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
van 1 csajom(már ex de még ösemtudja hogy mit akar) aki megcsalt nem 1 alkalommal..és amikor mentem hozzá h beszéljük meg az egészet akkor az egyik csávo irmerösével nyalták falták egymást..az rohadtul betedt nekem h ilyenkor is mással van. akkor le is léptem de utánam rohant h mondjon valami..én ekkor már nagyon sirtam(nem valami férfias de az érzelmeim erösebek voltak!) persze lépedt 2 a csaj aztán viszament..még viszanéztem amikor a csávo nagy elégedettem lelépedt a csajtol..volt köztünk minden ami kell 1 kapcsolathoz..gyökér barom vagyok de a szívem még viszahuz hozzá:( nem birom nélküle..valaki normális segitsen hogy mit csináljak! és ha csak szivatni akarsz vakakit akkor ne engem..
2012. ápr. 30. 00:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

legyen büszkeséged haver

megalázott, nem érdemel meg téged a csaj

ha újra össze is jöttök nem hinném hogy problémamentesen tudnátok tovább folytatni

2012. ápr. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Oké, most durva leszek, de a te érdekedben! Szóval a csajod egy rohadt repedt sarkú r.banc!!! Te meg egy szerencsétlen áldozat vagy, aki olyanba szerelmes aki nem érdemli meg. Pontosabban nem is belé vagy szerelmes, mert nem hiszem h egy ilyen lány tetszene, hanem csak a képbe, amit róla alkottál a fejedben.
2012. ápr. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

1. Folytassátok a kapcsolatot, ezután csodálatos lesz.

2. Hagyd ott.


Szerinted?

2012. ápr. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Hagyd a fenébe, nem érdemel meg téged, te jobb nőt érdemelsz!!


Fel a fejjel, légy erős és ne hagyd, hogy a kis ribi visszasírja magát hozzád.


Szakítani kell és a józan észre hallgatni.

2012. ápr. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
elég szarul érzem magam..viszacsalásnak semmi értelme! lesülyednék az ö szintjére. most is felhivott de nem vettem fel..és az üzi:" szia rem jol vagy. és ne csináld ezt velem h kerülsz! mert nem jo ez igy!" vélemény?
2012. ápr. 30. 00:40
 6/18 anonim ***** válasza:
Úristen, ez nagyon durva amit leírtál, és ezek után még követeli hogy ne kerüld? Pedig minden okod meg van rá. Ne is vedd fel azt a telefont! Komolyan tojd le, mert nem érdemel meg. Ha észreveszi majd rajtad a legkisebb gyengeséget is ez a szivola, már örömmel sztorizgat majd róla a barátnőinek meg a szeretőinek hidd el, hiszen annyi sincs benne hogy rögtön bocsánatot kérjen, nem is próbál meg küzdeni érted.
2012. ápr. 30. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 étoile et lune ***** válasza:
Nehéz kilépni egy sz*r kapcsolatból, de néha félre kell tenni az érzéseket, mert az észérvek többségben vannak - főleg, ha ennyire egyértelmű a dolog. Ne legyél a játszószere, hisz bebizonyította a szemed láttára, mennyire nem tisztel és értékel Téged, és hát úgy tűnik, lelkiismerete sincs nagyon. Nem lehet túl intelligens csaj, ha ezek után még keres Téged - én biztos elsüllyednék, hogy mekkora hülye voltam. Hidd el, ha egyszer megcsalt, meg fog többször is. Minél korábban kezded el kiverni a fejedből, annál hamarabb fogod tudni odaadni másnak a szíved.
2012. ápr. 30. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
Nincs mese ott kell hagyni, vagy húzza az agyad, vagy pedig szeret valamilyen tulajdonságod. Viszont ez kevés, meghát a viselkedés. Addig cselekedj míg teljesen nem küld padlóra, szakíts meg vele minden kapcsolatot.
2012. ápr. 30. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
ma ugyis megyek az aréna plázába..szerintem ö is ott lesz de megprobálom minél meszebb elkerülni. ha már egyszer ilyen velem akkor hagyon is békén mert olyant mondok amit lehet hogy megbánok..tisztára kiborultam ezek után. valamelyik nem is megkért hogy adjak neki pénzt(ekkor még nem volt a másik pasival akit a kérdéshez irtam)adtan neki 5000ft-t..és mire költöte? jah elment bulizni belöle 1 csávohaddal. bárátnöje mondta facen..állitolag ott nagyon bekavart 1 csávoval. és a pofámba hazudott hogy nagyon fáradt és korán elmegy aludni..ezután volt h lenyalták egymás azzal a másik görényel. és van bör a képén még a szemembe nézni! már nekem kinos a helyet:/
2012. ápr. 30. 07:53
 10/18 anonim ***** válasza:

küldd el a szájsebészetre

tanú ne legyen

2012. ápr. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!