Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az szerintetek baj ha egy lány összejönne egy 34 éves férfival? És baj ha szeretik egymást?

Figyelt kérdés
sziasztok egyik barátnőm 15 éves és egy 34 éves pasival nagyon nagyon szeretik egymást és tőlem kért tanácsot.Milyen tanácsot adjak neki és mi lenne a helyes. mert azért mégis csak 19 év kor különbség van köztük.
2012. ápr. 30. 11:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Én 32 éves vagyok, de ha az én barátaimnak bemutatnék egy 15 éves kislányt hogy: "ő a csajom" először kiröhögnének, majd rohadtul elgondolkoznának az elmeállapotomon.
2012. ápr. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Hát nem normális a dolog!
2012. ápr. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a hozzá szólásotokat
2012. ápr. 30. 12:22
 14/19 anonim ***** válasza:
lány szeretheti a pasit de emellett súlyos apakomplexusa van. A pasi nem szereti a lányt, perverz és pedofil is
2012. ápr. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Ilyen korban egyáltalán "nem ajánlott" a sex. Sokaknál még fáj ilyenkor. Az, meg hogy ennyi a korkülönbség.. szép lesz majd ha 10 év múlva egy ilyen pasit mutat be.. egyik 25 másik 44.. az apja lehetne!! Egy normális ember nem tesz ilyet. Mond meg a barátnődnek hogy rohadt nagy a korkülönbség és csak a sexre kell majd.
2012. máj. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Én is jártam hasonló cipőben.16 évesen összejöttem egy 31 éves gyerekkel!Mivel a szüleim elváltam anyámtól elköltöztem apámhoz,mert ott közelebb volt a gyerek.De nekem ennyi se volt elég.Összeakartam költözni a sráccal,mert nagylánynak képzeltem magam.Apám ezt is megengette,mert nem akarta,hogy visszaköltözzem anyámhoz.A gyámhatóság megengedélyezte a szülői ház elhagyását!!Aztán jött a pokol az életemre!!A gyerek alkoholizált,nem tudtunk fenttartani a lakást,mivel én még tanultam így csak ő dolgozott!És ráadásul amit a legjobban utáltam,hogy minden btarátot elüldözött mellőlem,nem mehettem sehova!!!Nem lehettem fiatal mellette!Mikor betöltöttem a 18at léptem!!!Megmondtam neki,hogy elegem van és elhagytam!!Én így 10évre rá boldog anyuka és feleség vagyok!!!És minden tinilánynak azt tanácsolom,hogy élvezzék a tiniéveket és ne akarjanak olyan hamar felnőlni,mert nem olyan jó,mint ahogy azt gondolják!!!TAPASZTALAT!!!ha járni is akar a gyerekkel ne menjem bele komoly dolgokba,csak mindent lájtosan!!!!!Remélem segítettem
2012. máj. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm végre egy egy értelmes válasz és nagyon sokat segítettél
2012. máj. 5. 15:34
 18/19 anonim ***** válasza:
Szóra se érdemes!!!
2012. máj. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
0%

Úgyis tudom, hogy te vagy aza 15 éves rib@nc, nem baj, jól megkefélget az a gyökér 34 éves vénember, aztán te majd egy elhasznált rongydarab leszel csupán, aki semmire sem jó utána neki. :)


Én is így szoktam, megdugom a hülye tiniket, aztán dobom őket. Olyanokat élvezkednem a kis ringyók, hogy öröm kefélgenti őket!

2012. jún. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!