Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megőrít az érzés! Mondjam meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megőrít az érzés! Mondjam meg neki konkrétan? Vagy várjak vele?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Én olyan gonddal küszködök,hogy nekem van 1.5 éve barátom,alapjába véve elég jól meg vagyunk::)Én 21 ő 22 éves,nem lakunk együtt,de én már nagyon szeretném mindketten szülőknél lakunk!Ő most végez az egyetemmel én meg majd szeptemberbe megyek!Nem tudom miért de már megőrjít az érzés,hogy én már annyira összeköltöznék vele!Azt hiszem szerintem,hogy akkor minden más lesz!Félre ne értsétek szeretek itthon jól kijövök a szüleimmel,de nem tudom olyan idegesítő már ha megyek bevásárolni nézegettem majd mit veszek a házunkba és erről komolyan,hogy mi össze költözzünk még konkrét esett nem volt!Mitől van ez?Azt mondja ha befejezi az egyetemet akkor költözzünk össze,neki van munkája én meg menjek egyetemre,de el tartatni nem akarom magam szerintem még be is vállalnám a levelezőt!Nekem is van munkám,ideiglenes szüleimnek vállalkozása van ott besegítek néha napján,de hébe-hóba,de csak a nyáron eddig suliba jártam szakma aztán érettségi most egyetem!!Nektek nem volt ilyen érzésetek hllámotok?Köszönöm a válaszokat!


2009. jún. 23. 11:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

De nekem is van ilyen erzesem. Szerintem ez normalis. Ha azt mondta, hogy osszekoltoztok, akkor hol itt a gond? Probald meg a levelezoit, es majd meglatod, hogy hogy lesz. Ha nem fogod birni a munkat es az egyetemet egyutt, akkor abbahagyod.

Mi konkretan az eljegyzesrol szoktunk beszelni a parommal, de van nemi kis problemank, es ezert meg nem johet ossze.

2009. jún. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnálom,hogy nektek nem jöhet össze:(A legjobbakat kívánom:)Nálunk még az is a gond,hogy ő nem akar eljönni ahol most lakik én viszont nem szeretnék oda menni és itt se szeretnék maradni ahol én lakok:S!Szóval van némi probléma:)
2009. jún. 23. 11:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem kell elsietni. Menj rendesen nappalira, gondolj bele a levelezőt még külön kell fizetni. Az anyagiak meg csak okot adnak a veszekedésekre.
2009. jún. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az elso komm. vagyok. Hat ensem szeretnek ott lakni, ahol most a parom lakik, o viszont igen. De mar megbeszeltuk, hogy nem fogunk ott lakni. Ugyanis en kulfoldon szeretnek elni, es o testepito, es nagyobb lehetoseg volna kulfoldon mit ahol most jelenleg lakik.

Ami meg az eljegyzest illeti, ossze kene neki jonni, csak meg varni kell vele a problemak miatt. Amugy koszi.

De most rolad van szo nem rolam.

Es miert nem szeretnel ott lakni ahol most laksz, meg ott ahol a baratod?

ES hol szeretnel akkor lakni?

Annyiban nem ertek egyett a 2. komm. irojaval, hogy sokan azt mondjak, hogy igy a egyetem, ugy a egyetem. Igaz, hogy konnyebben talalsz munkat, meg nagyobb fizetest is kapsz, de nem muszaj most rogton egyetemre menni. En is szeretnek, de csak par ev mulva.

Ha mindekeppen akarsz egyetemre menni, es elakarod vegezni, akkor el is fogod, es mindegy hogy mikor. No persze nem 50evesen :), de sikerulni fog.

Ez az en velemenyem.

2009. jún. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó:)


Azért nem szeretnék itt lakni ahol én élek jelenleg,mert ez falu és nagyon pletykás elegem van mindenkiből messze van az olyan városoktól ahol hivatalos ügyeket lehet íntézni stb...Ahol ő él ugyan ez a helyzet kicsi eltéréssel messze van a várostól ahol hivatali ügyeket intézünk,engem ott nem szeretnek azt mondják elkényeztet gazdag pi...a vagyok!Szeretnék vele egy kisebb városba költözni el felejteni ezeket az embereket!Tudom máshol is lesznek ilyenek,de azokat a támadásokat már együtt éljük meg:)

2009. jún. 23. 17:54
 6/6 anonim ***** válasza:

Enis tudom milyen az elet a faluban. En nagyon kicsi faluban lakom, ahol mindenki ismer mindenkit, es ha hallanak valami hirt, akkor 5percen belul a falu masik vegen van a hir, de mar teljesen mashogy.

Teljesen megertelek.

Es egyetertek a gondolasmododdal.

2009. jún. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!