Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viselkedik gyerekesen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik gyerekesen?

Figyelt kérdés

Voltam ma majálison, hívtam a páromat is, mondta ő nem jön!Így a családdal mentem, nagy hangzavar zenélés volt, és a telefonomat csörögni később hallottam meg, ő hívott, mikor felvettem egyből elkezdett duzzogni hogy miért nem vettem fel??Ne várjam őt ma hogy jöjjön hozzám ma sem, és én se menjek se holnap se holnapután sem azután, aztán letette!

Nem is jött ma hozzánk, ha felhív csak dacoskodik, bezzeg mikor én hívtam félnapokig mert nem vette fel a telefont és kiakadtam hisztis voltam, pedig az aztán idegesítőbb volt!!

Nekem vagy neki van igaza???

Ha neki akkor kérjek bocsánatot és mi legyen????


2012. máj. 1. 21:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát kis sértődékeny....Ne hívd fel,majd megnyugszik!
2012. máj. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Valóban gyerekes, hagyd a francba! Én is voltam tegnap majálison és nem hallottam a telefoncsörgést, de mivel aki hívott, pontosan tudta, hogy hangzavar van egy ilyen koncerten, rohadtul nem sértődött meg, hanem megvárta, míg visszahívom.

Hagyd a fenébe, majd rájön, milyen hülye és keresni fog téged. Ha pedig mégsem, akkor ennyit ért az egész.

30/N

2012. máj. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

egy sms-t se írjak neki????



egyébként ha nem írok akkor meg az lesz a baja hogy nem érdekel ő engem és nem szeretem egyebek!!

Egyébként ő 24éves én 19

2012. máj. 1. 21:12
 4/7 anonim ***** válasza:
Soproni vagy?:o:D
2012. máj. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem kicsit arrébb lakom hajdú-bihari
2012. máj. 1. 21:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Pedig Sopronban is most volt majális:D
2012. máj. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sopronban is majális volt? Nem mondod? Képzeld, egész Magyarországon május elseje van és majális rendezvények!
2012. máj. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!