Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Buliból ismertem meg a csajt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Buliból ismertem meg a csajt, azóta furán viselkedik?

Figyelt kérdés

Múlthét szombaton megismerkedtem kicsit közelebbről egy lánnyal, akit már előtte is ismertem látásból, mert egy suliba járunk. A buli végén elcsattant egy csók is..

A lényeg, hogy azóta ha meglát a suliban, valahogy kerül engem, nem is beszéltem még vele. Arra gondolok, hogy lelkiismeretfurdalása van, és kicsit szégyelli magát. Szeretném elkerülni azt, hogy félrehívom a folyosón, és konkrétan rákérdezek arra hogy mi a baja, mert az igen kellemelen lenne mindkettőnknek. Arra gondoltam, hogy írok neki fb-n egy kicsit szellemesebb hangvételű levelet, hogy oldódjon közöttünk kicsit a helyzet, és így már élőben talán kicsit könnyebb lesz. Szerintetek mit írjak neki?


2012. ápr. 26. 20:32
 1/8 anonim ***** válasza:
lelkiismeret-furdalás. mégsem melegedtél össze vele rendesen. Amikor nem érez elég érzelmi köteléket feléd, és csinálsz vele valamit (pl csók), akkor késöbb nincs amivel megracionalizálja, hogy nem volt ő ribi. A nők mindig lelkiismeretfurdalásba kötnek ki, amint egy cseppnyi felelősség is hárul rájuk. Erre legközelebb figyelj oda. Nem kell szerelmet vallani, de azért ne érezze szarul magát másnap. Oldd meg.
2012. ápr. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy a csókot szégyenli hanem azt hogy veled akadt össze és ezt szégyenli...de lehet zavarba jön mert bír téged! Ennyi infoból ember legyen a talpán aki jó tanácsot ad:D
2012. ápr. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igen elsőnek igaza van. De ezt a jelenlegi helyzetet hogy lehetne megoldani?


második: Kizártnak tartom, hogy cikinek érezné h velem akadt össze.

2012. ápr. 26. 20:45
 4/8 anonim ***** válasza:

Akkor csókolóztál vele, azóta meg még csak nem is szóltál hozzá? Akkor mire volt jó az a csók? Csodálkozol, hogy rosszul érzi magát?

Tényleg azt hiszed, hogy majd ő fog téged megszólítani, hogy te fityusz, csak meg kellene beszélni a történteket, vagy csak ennyi volt????

Hívd el a moziba, vagy egy pizzára vagy akármire, és legalább beszéljétek meg, hogyan tovább, vagy hogyan nem tovább.

2012. ápr. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

mintha ez csak ennyire egyszerü lenne :D


van egy lány, hogy akarom barátnönek, és első randin ezért sem nyomultam rá tulzottan, szal meg se csokoltam meg semmi, és még igy is lakotelep méretü lelkiismeret-furdalása lett, ugyhogy alig tudom rávenni, hogy találkozzunk még egyszer. Ja és nyilván NEM jövök be neki, ha 5 perc után már egymást tapogattuk...

2012. ápr. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem, nem azt várom, hogy ő jöjjön oda hozzám, rosszul látod a helyzetet. Valahogy a lányban lévő lelkiismeret-furdalást kéne kiiktatni, csak fogalmam sincs hogy. Ilyenkor a radikális dolgok (odamegyek, és konkrétan rátérek a témára) nem hogy javítanának, de inkább rontanak a helyzeten. Valami kényelmes légkört kéne kialakítani kettőnk között, csak még nem tudom hogyan. Tippek?
2012. ápr. 26. 21:06
 7/8 anonim ***** válasza:
odamész, megmutatod, hogy normális vagy, nem csak sexuális célokra kell neked a lány, avagy megprobálod felépiteni azt az érzelmi biztonságot benne, amit kihagytál a smaci előtt. Mondjuk legközelebb kirpobálhatod azt is, hogy előbb csokolsz, utána enyelegsz, ez a linearitás elég régimódi
2012. ápr. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Közben akkor leírom a fejleményeket azoknak, akiket érdekel. :D

Egyik barátom tanácsára írtam neki, de nem olyat, hogy beszéljük meg a szombati dolgot, hanem egy egyszerű "mi újság?"-ot. Persze kicsit máshogy tálalva az egészet, de ez volt a lényeg:D.

A lány válaszolt, és ebből egy szép kis beszélgetés kerekedett ki. Aztán még egy, majd még egy, majd...

Most próbálom a csók előtti időszakot bepótolni, meglátjuk h mi sül ki belőle..

2012. ápr. 30. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!