Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket választanátok? Maradni a jelenlegi helyzetben, vagy esélyt adni magatoknak a boldogságra?

Figyelt kérdés

A történet lényege, hogy van egy férjem, és egy egy éves fiunk. A szex semmi. Nincs is. Ő sem közeledik, és már én sem. Már nem is akarom őt ilyen téren. Ha mégis erőt veszünk magunkon és történik valami, akkor is nagyon nehéz rávenni magam, és alig várom, hogy vége legyen. Mint nő, megszűntem létezni ebben a kapcsolatban. Pedig még csak 30 éves vagyok, talán lenne valaki, akinek még kellenék úgy is.

Viszont ami visszatart, hogy emberileg szeretem őt, és sajnálnám magára hagyni, mert a gyereket is imádja. Ő a mindene, és szépen eléldegélünk mi így hármasban, de a szexuális részét a kapcsolatnak egyszerűen nem tudjuk helyrehozni. Éljem le az életemet szenvedély nélkül, holott ha jól megy, még viszonylag a közepén tartok csak? A gyerek érdeke azt kívánja, hogy családban nőjön fel, és ezért tegyem félre azt a vágyamat, hogy valaki szeressen, mint nőt?

Sajnos mindennek az a következménye, hogy már más férfiak kezdenek érdekelni, persze csak vonzalom szintjén... ez pedig csak növeli a szakadékot.


2012. máj. 2. 10:53
1 2 3
 1/25 Diavolino44 ***** válasza:
41%

Ez lehet sokaknak nem fog tetszeni. De a valaszom igen. Ha felvallatad a babat akkor vallald fel most az anya szerepet s most fogd fol ugy hogy a no eg kis idore megszunt benned.

Lehet paraszt vagyok de nem kezdenek egy olyan novel aknek pici gyereke van. Amikor mar en bevallaom hogy apa legyek akkor 10 korommel kaparnek a felesegem utan, hogy o is es a gyerekem is boldog legyen. A gyerekvallalas egy hatalmas feleloseg.

Viszont, beszelj a partnereddel, hatha ujra beletudsz szeretni.

Drukkolok ,hogy sikeruljon.

2012. máj. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Nyilván én sem úgy gondoltam, hogy rögtön mást keresek magamnak, biztosan évek kellenének, hogy egy rendes kapcsolatot ki tudjak alakítani valaki mással... talán nem is sikerülne :-(

Egyébként megértem amit írtál, és teljes mértékben igazad van, rosszul is érzem magam ezek miatt a gondolatok miatt. Igyekszem kitartani, csak nagyon nehéz.

2012. máj. 2. 11:15
 3/25 anonim ***** válasza:

Attól, hogy valaki gyereket szült, és anya lett, még ugyanúgy nő marad. Ezt nem szabad, nem kell, és nem is lehet félretenni.

Próbáljátok meg megbeszélni, hogy miért alakul így a szexuális életetek. Egy érett, normális kapcsolatban erről lehet beszélni, ezen lehet javítani.

Ha nem megy, akkor pedig én mindenképpen lépnék. Az én szüleim is elváltak, nevelőapám van, aki ugyanúgy szeret, mintha a sajátja lennék, tehát ez nem hiszem hogy gond lenne.

Én nem hiszek abban, hogy a gyerek miatt együtt kellene maradni. Persze, a gyereknek családban a legjobb felnőni, ez tény, de szerintem ez csak akkor igaz, ha boldog családról van szó.

Ráadásul szerintem az alapján,amit írtál, csak idő kérdése, hogy félre lépj... Az meg megint mire lenne jó. Egy kapcsolatot addig szabad szerintem fenntartani, amíg mindkét fél boldog. Ez a legfontosabb, és ha ez nincs meg, akkor hiába minden észérv...

2012. máj. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Milliószor beszéltünk már róla, hogy mi a gond, mindig a munkahelyi stresszre és az anyagi problémákra lett fogva... én meg is értettem egy darabig, aztán már dühös lettem, mert minden más fontosabb lett nálam :-( sehova sem haladunk, és sokszor dühömben már azt érzem, hogy igenis szerzek magamnak valakit, legalább egy-két alkalomra, hogy levezessem a feszültséget, de már a gondolatára is lelkiismeretfurdalásom van :-( szóval a beszélgetésen már túl vagyunk, föl sem hozom, mert az a baj, hogy a férjem szerint nincs gond :-( és ez így tök normális
2012. máj. 2. 11:32
 5/25 anonim ***** válasza:

A leírás alapján rendben van a kapcsolatotok minden része a szexet leszámítva! Itt az ideje változtatnotok! A baba már 1 éves, még idejében neki tudnátok állni tenni a kapc

solatotokért!

Üljetek le szépen beszélgetni egymással.Idézd fel magadban, hogy régen mekkora vágyat éreztél a férjed iránt, milyen volt, mit szerettél benne a legjobban, mi volt igazán férfias vonzerő benne! Még egy esélyt adj magatoknak! Kicsit foglalkozz magaddal, tedd rendbe magad kívül is, belül is. Ha úgyérzed nem tudsz már mit csinálni magatokkal, akkor azt is mond el a férjednek őszintén!

2012. máj. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Hát azért én azt elég furcsának találom, hogy egy egészséges felnőtt férfi nem kívánja a szexet... És hogy szerinte ez így normális... Nem akarok a legkevésbé sem bogarat ültetni a füledbe, de nem lehet, hogy van valakije?
2012. máj. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
5.válaszoló vagyok, bocs de nem láttam hogy közbe írtál mást is :/ Azért még adj egy utolsó esélyt magatoknak.Légy őszinte a férjeddel!Muszáj neki elmondanod, hogy nem érzed nőnek magad mellette!Ha igazán szeret,akkor ez nagy késdöfés lesz számára,de nekiáll majd teperni hidd el!
2012. máj. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
28%

VAN EGY GYEREKED!

Neked ő az első, az ő érdekei számodra a legfontosabbak, ha nem vagy boldog, old meg a férjeddel, ha nem megy, hát megszívtad, a te bajod. A bánatos f@sznak kell ilyen embereknek gyerek..."jaj nem vagyok boldog a házasságban mert nem jó a sex"- ki a bánatot érdekli a saját boldogsága, amikor van egy gyereke???

Ne legyél már ilyen önző paraszt, ne akarj rosszat a gyerekednek és szedd össze magad.

ÉS IGEN, TEDD FÉLRE A SAJÁT VÁGYAIDAT A GYEREKED ÉRDEKÉBEN!

Tán erről szólna az anyaság, ha eddig nem tűnt volna fel...

2012. máj. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőle, hogy mi lenne ha nyílt kapcsolatban élnétek, tehát az ő tudtával félrejárnál?

(nem kell belemenni ilyesmibe, csak a reakció milyen)

2012. máj. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
78%

"ÉS IGEN, TEDD FÉLRE A SAJÁT VÁGYAIDAT A GYEREKED ÉRDEKÉBEN!"

Na ez meg milyen hozzáállás?! A gyerek nevelés nem arról szól, hogy utána az anya megszűnik létezni, mint ember. Természetes, hogy a gyerek a legfontosabb, és az első, na de azért ez nem így működik... Ráadásul kihat a gyerek egész életére, ha boldogtalan családban nő fel.

2012. máj. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!