Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Véletlen, be nem tervezett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véletlen, be nem tervezett megcsalást elmondanátok, vagy nem?

Figyelt kérdés
Bármily hihetetlenül hangzik, megcsaltam a párom, de nem terveztem. Megtörtént... ha valaki 2 órával előtte azt mondja hogy félre fogsz Qrni, szemen köpöm... Imádom a párom, és sosem tettem volna meg, de... Apu azt mondta, ne mondjam el, ilyen előfordul, bárkivel, az lenne a gáz ha folyamatosan csalnám, de így, főleg így 20évesen ez "normáis" és valószínüleg neki is becsúszott már a 3 évünk alatt. ti mit gondoltok?
2012. febr. 6. 02:25
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
56%
azt hogy akkor minek vagytok együtt ha közben félrek*rsz?
2012. febr. 6. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 karyy károly ***** válasza:
16%

szerintem rövid az élet :) ki kell használni

ha előfordult ..rosszabb ha elmondod

tudod...amiről nem tudnak az nem fáj..

2012. febr. 6. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
89%

Véletlenül valakinek ráléphetsz a lábára...

Megcsalni hogy lehet valakit véletlenül? Véletlenül szexelni? Ilyen csak velem nem szokott előfordulni? :D


(Mielőtt valaki belém kötne: nem vagyok én sem szent. Én elhagytam a férjemet valaki másért. De baromira nem VÉLETLENÜL...)

2012. febr. 6. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Ha Te így a párod szemébe tudsz nézni, akkor egyrészt irigyellek, másrészt ne mond el. Nem lennék a párod helyében. Fordított esetben, Te mit szólnál?
2012. febr. 6. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy te gondolod. Én 100%, hogy elmondanám, 2 naptál tovább nem bírnám ki, annyira furdalna a lelkiismeret. Meg ez olyan dolog, ha egyszer véletlenül (ami nem értem, hogy lehet) megtörtént, máskor is megfog, mert ezek szerint nem érzel iránta olyat, hogy mással ki ne próbáld.
2012. febr. 6. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
*napnál
2012. febr. 6. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
A megcsalast altalaban nem tervezik el elore. Ha a szemebe tudsz nezni, akkor ne mondd el. Bar sztem fairebb lenne elmondani. Foleg mivel nem csak smarolas volt, hanem szex is. Az komolyabb azert. Gondolj bele neked hogy esne, ha megtudnad valaki mastol.
2012. febr. 6. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 Macs1209 ***** válasza:
100%

Ezt nem értem, milyen a véletlen megcsalás?


Arra sétált egy srác, megbotlott, és belédakadt a f@rka?


Az tényleg véletlen lenne, de minden más tettek sorozata.


Azért a storyra is kiváncsiak lennénk, mert sokan elkép-

telni se tudjuk, milyen lehet a véletlen megcsalás tipikus

esete.

2012. febr. 6. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Nekem errol Bruce Willis jut eszembe a Utolso cserkeszbol:P

Mikor az elejen megbasszak feleseget.

Szal tenyleg eleg hulyen hngzik.

Amugy megkerdezhetned apadat, h anyudnak is szokott becsuszni?

2012. febr. 6. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim válasza:
13%
Ne mond el.Nem te vagy az elsö se nem az utolsó.
2012. febr. 6. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!