Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy pasi aki tetszik, egyvárosban lakunk, de nem itt tanul, nem egy a baráti körünk, úgy érzem tetszem neki (gyerekesen hangzik) de "belájkolja"a képeim egy ideje. Szerintetek hogy tudnám felhívni a figyelmét arra hogy nekem is tetszik?

Figyelt kérdés

Még nem beszéltünk sosem, csak látásból ismerjük egymást, Nem akarok ráírni, mert nem tudom hogy venné fel, lehet van barinője is, nem tudommert a közösségi oldalon nincs kiirva neki, de hétvégén ott ült mellette egy lány, illetve régebben is láttam csajjal, de azidőben is betetszikelte a képeim.

Az meg furcsa hogy lány létemre én kezdenék, nem? Nem merem!

Nem tizenévesek vagyunk!


2012. máj. 2. 22:08
 1/1 anonim válasza:

Figyelj én azt tudom ajánlani hogy elkezded keresni vele a kapcsolatot igazán ez legyen minden alapja.

most ha neked tetszik a srác akkor először inkább ismerd meg és aztán akarj valamit.


hogy ha a kapcsolatotok már kiépült akkor te is jobban át tudod látni hogy érdemes e ezzel foglalkozni.


továbbá nem nehéz kontaktot találni

kell egy közös ismerős akivel mind a ketten ki tudtok menni kicsit a szabadba dumálni netán ökörködni és ott már meg kapod az esélyt arra hogy elcsábítsd :-)

ha ügyesen teszed lépni fog :-)

2012. máj. 4. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!