Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek 14 évesen korai a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 14 évesen korai a kapcsolat? Komolyabban szeretném. Nagyon tetszik a lány évek óta.

Figyelt kérdés
Szóval az a nagy helyzet, hogy vam egy csaj, akinél egyszer bepróbálkoztam, de azt mondta nem jár velem mert túl fiatalok vagyunk, és ezt én is elismertem. De most hohy 14 elmultam már itt ilyen korbanlehet kapcsolat.. Vagy még nem?
2012. febr. 23. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

sztem egyátalán nem korai :DD ahogy érzed:)

am. mikor kérdezted meg először a lányt??

ja és még ne csókold meg ha sikerül és már jártok....adj neki időt;)

2012. febr. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nem érzed annak akkor nem az. Most ha valaki azt írja válasznak hogy az, akkor csak azért nem jössz vele össze? :D A kérdés itt az hogy a lány koraiak tartja-e.
2012. febr. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi :) amúgy először 13 évesen. :)

amúgy jöhetnek még vélemények ;)

2012. febr. 23. 20:14
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindketten 14 évesek vagytok, akkor már próbálkozhattok egy kapcsolattal.

De egyrészt ebben még sokáig nem nagyon mehettek el... nem érdemes, mert még csak próbálgatjátok az érzelmeket, a veszélyek viszont valóságosak - másrészt eben a korban az érzelmek még gyorsan változhatnak, aztán nagy lehet a csalódás.


Tehát egy normális kapcsolat ilyenkor úgy néz ki, hogy séta (egy idő után kézenfogva), beszélgetés, és (szintén egy idő után) búcsúzáskor puszi.

2012. febr. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
24%

Szia.:)

Én 13 éves vagyok és van egy 16 éves barátom.Nagyon szeretjük egymást annak ellenére,hogy 3 év a kor különbség..

A lényeg nem korai.A szerelemnek nem lehet nemet mondani.;)

2012. aug. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen nos ezt nektek kell eldönteni, hogy mikor minek jön el az ideje.

Ha te már úgy gondolod, hogy eléggé idős vagy ehhez akkor állj megint elé és kérdezd meg, hogy ő mit gondol erről.

Minden esetre a saját véleményem az, hogy pont a 14- 15 éves kor az amikor az ember már belekezdhet egy kapcsolatba.. Sok mindenhez ilyen korban sem elég érett az ember, de egy kapcsolatra ilyenkor kezd megérni.

Csak példaként én 7 és fél éve vagyok együtt a férjemmel (egy éve házasodtunk össze van egy 2 és fél hónapos kisfiúnk - csak mellékesen mondom ezeket) és mi is 14 évesen ismerkedtünk meg és kezdtünk el járni és szerintem nem voltam fiatal.. :)

Sok sikert kívánok neked és nektek!! Viszont a választás a te kezedben van!! (akár hogy is hangzik ez a mondat..)

21/N

2012. okt. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!