Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ősszeszeretnek jonni az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ősszeszeretnek jonni az egyik osztalytarsammal csak nem tudom hog hogy?

Figyelt kérdés
kavartunk az osztalykirandulason csak azota nem jutunk sehova. Elore ia koszonom az ertelmes valaszokat. 18L
2012. máj. 2. 22:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Taktika:

1.) Beszélgess vele napi szinten

2.) Ha az első pont megvan, akkor játszd az butust, tehát, ne csak szünetben, hanem órán is kérj tőle tanácsokat.

3.) Ha a második pont is megvan, igazgasd előtte a frizurádat, egy tükör segítségével, ami lehetőleg legyen kicsi, és játszd el, hogy nem látod benne magad úgy, ahogyan szeretnéd, ekkor kérdezd meg tőle, hogy szerinted jól áll-e a hajam?

4.) Ha értelmes választ ad, akkor használd ki a helyzetet, amikor akad egy lyukasórátok, vagy tudod, hogy suli után van szabadideje, akkor kérd meg a haveri társaságodat, lányokat és fiúkat, hogy jöjjenek el kávézni, fontos, hogy ne legyetek túl sokan, maximum négyen, veled együtt. A társaság egyik tagjával megbeszéled, hogy valami úton módon tűnjenek el, és csak ti maradjatok ketten.

Ezután tereld a szót, kérdezz a magánéletéről, a családjáról, eközben nézz a szemébe, viccelj vele, és mikor megnevettetted, akkor bökd meg a vállát, és kövesd a tekintetét, izzon körülöttetek a levegő.

Kérd meg, hogy kísérjen haza, és amikor az utcához érsz, és el akarnál köszönni, ragadd meg a vállát, és nyomj egy puszit az arcára, és mondd ezeket:Ó, bocsi, hogy letámadtalak, de nagyon oda vagyok érted, és nagyon szeretlek.


Sok sikert!

2012. máj. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

JÁÁÁÁÁJ

Ha ez velem történne és nem lennék szerelmes én otthagynám a tükör után a pcsába.

Szerintem csak arra játszott, ha megszerezte. Ha komolyan gondolta, akkor meg KERESNI FOG. Ő a férfi, ezt kellene megjegyezni. Ha nem közeledik, az azért van, mert NEM ÉRDEKLED ÚGY. Bőven elég, ha odamész és egy picit utalgatsz illetve próbálod kizökkenteni a barátzónából. A hajas kérdés még belefér, de ez a játszd a butust ez egy öngyilkosság. Kérdezd meg, hogy tetszik-e a nem tudom mid. Ha érdekled, akkor átveszi a kezdeményezést. Ha nem, nem. NE TÁMADD LE!

2012. máj. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!