Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Régebben jártam az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régebben jártam az egyik osztálytársammal, de ő szakított velem. Viszont én azóta is szeretem, és mivel minden nap látom, nagyon rossz érzés. Hogy felejtsem el őt?

Figyelt kérdés
2011. jún. 2. 16:04
 1/3 anonim ***** válasza:

1.Bocs az offért.:D

Én egy éve jártam egy fiúval,de aztán szakítottam vele,mert úgy éreztem már nem szeretem.Azóta nagyon megbántam a dolgot,és bármit megtennék h újra együtt legyünk.

DE! itt jön a bökkenő.

Ha el is tudnám felejteni,együtt járunk edzésre,beszélgetünk msn-en. stb.

És jövőre az osztálytársam lesz!:/nem tudom h fogom kibírni,ha nem lesz köztünk semmi. félek is tőle!


egyébként szerintem úgy tudnád elfelejteni,ha valamibe belekezdenél,ha bemesélnéd magadnak h nem ő kell,ő nem jó,ő rossz,nemi s helyes..stb. talán eltudod felejteni,vagy nézz másik fiú után,nekem egy hónapra sikerült elfelejtenem,aztán a másik fiú felültetett. és megint csak magamba roskadva az első fiúra gondolok:(

2011. jún. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

sajnállak :S

Megpróbálom, bár nehéz lesz. hát akkor kezdjük: nem helyes. hmmm... ez egyáltalán nem igaz. sokszor bunkó. ez igaz. akkor arra koncentrálok! :)

2011. jún. 2. 17:23
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem is volt ilyen:S több mint 1 évbe telt mire kiszerettem belőle, és adott rá okot.. análkül nehéz lett volna:DD amugy igen énis bemagyaráztam magamnak vagyis próbáltam hogy tök nem jó meg nincs is benne semmi különleges:/
2011. jún. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!