Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Miért/mire mondjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért/mire mondjátok a "párom"?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy 2 hét együttjárásra például miért kell ezt mondani?
2012. máj. 3. 00:01
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
98%

Két hétre nem mondanám. De a párommal 5 éve vagyunk együtt. 4 éve együtt élünk. Ennyi idő alatt legtöbben meg is házasodnak, nekünk erre sajna egyelőre nem telik.

De nem úgy érzem, mintha egyszerűen az udvarlóm volna, hisz az életünk nem különbözik egy házaspárétól. Illetve annyiban mégis, hogy az ajtónkon a lánynevem áll. De ez, azt hiszem, minimális :) Attól még ő az életem párja :)

2012. máj. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
97%
Ja, mielőtt valaki betámadna: tudom, hogy maga az esküvő nem kerül szinte semmibe. De úgy gondoljuk, inkább esküdjünk később, de annak adjuk meg a módját és minden barátunk örüljön velünk :)
2012. máj. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Na ez rendben de már arra is mondják ami szerintem pl a szerető kategória..nagyon idegesítő
2012. máj. 3. 00:23
 4/27 anonim ***** válasza:
64%
Igen, igazad van, mondja boldog, boldogtalan. Ez most ilyen divatszó lett, mindenki ezt használja, pár napi ismeretség után már párja van.
2012. máj. 3. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
65%
Jaj istenem, mit fáj neked? Honnan tudod, honnan érzed, hogy van jogod eldönteni azt, hogy ki mennyire szerelmes a pasijába/fiújába/barátjába (csak, hogy valamelyik szó biztos tetszen neked...) és hogy hívja őt? Felőlem aztán kutyacicabogársütemény is lehet, pont nem érdekel. Tipikusan az az unatkozó ember vagy, aki még az élőfába is beleköt, fogadjunk...
2012. máj. 3. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
83%
2 hét után is mondhatjuk, hogy a párunk. 2 hét után azt nem hiszem, hogy mondanám, hogy életem szerelme, de amikor kimondjuk, hogy JÁRUNK, onnantól kezdve EGY PÁRNAK számítunk, és miért ne mondhatnánk?
2012. máj. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

annak aki szerint unatkozom:

nem unatkozom csak kiváncsi voltam mi a véleményetek,végülis erre is van ez az oldal nem?

egyáltalán nem fáj csak nem értem...

miért gáz ha zavar?

2012. máj. 3. 22:45
 8/27 anonim ***** válasza:
33%

párom = tipikus proli szokás ezt mondani.

nem is mondják, csak buta liba nők.


Barátom, szeretőm, kedvesem, élettársam, vőlegényem, férjem, uram, partnerem - 1100 millió jó lehetőség van, de a sok birkanó mondja hogy: párom.

Jaj, mennyire marhák.

2012. máj. 9. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
én is igy gondolom
2012. máj. 9. 14:24
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Én minden kapcsolatomban ezt mondom, egészen az elejétől. Egyszerűen azért, mert agybajt kapok a csajom/pasim és egyéb "megszólításoktól". Nevezzetek sznobnak, vagy mittudomén, de szerintem olyan lekicsinylőek. Másrészt azért sem érzem gáznak, mert eddig összesen négy kapcsolatom volt, szóval nem boldog-boldogtalannak mondom, hanem csak annak, aki "megérdemli".


23L

2012. máj. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!