Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy képes valaki arra, h a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy képes valaki arra, h a másikat megcsalja? Én ezt komolyan nem értem.

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom megérteni azokat az embereket(pl exem)aki azt állítja,h tisztel és szeret és tényleg jól érzi velem magát, ennek ellenére képes lefeküdni 1 idegennel v az exével miközben barátnője van..egyszerűen nem fér a fejembe,h pl ott vannak 1 buliba és nem képes valaki legalább a csóknál megállni hanem még folytatják tovább..és h akkor nem jutok eszébe?? annyira nem értem,és nem tudom elképzelni h én a másikat megcsaljam v bármi,és nem értem miért nem lehet előtte a meglévő barátnővel szakítani..

21/L


2011. nov. 4. 15:39
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
100%
Félelemből.
2011. nov. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 A kérdező kommentje:
Félelemből? ezt mégis h érted?
2011. nov. 4. 15:43
 3/53 anonim ***** válasza:
84%

Félti a saját helyzetét.

1: ha nem használja ki a lehetőséget, azzal nem használta ki a lehetőséget. Ez sajnos ösztönös.

2: Ha ilyesmi miatt szakít veled, elveszít téged, akit szeret.


Mindehhez adódik hozzá, hogy férfi, nem érti a nőket és attól fél, hogy a többi férfi erősebb nála.

2011. nov. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy kicsit nyers voltam. :S

De mondd el mit érzel, szerinted miért csinál ilyet az ember? Érdekes téma, és mivel elég sokféle gondolatot megmozgat, jól elbeszélhet róla a két ellenkező nem, főleg, ha nem érintettek :)

2011. nov. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
Szerintem ennél durvábbat mondok. Mi is jól megvoltunk egymással, tényleg szeretett, és én is nagyon szerettem. És ahogyan beilleszkedett a munkahelyére - közel egy éve jártunk, amire talált munkát, azelőtt csak pár hónapra talált melót - kb. mintha a szobatársa lettem volna. Fokozatosan leszokott róla, hogy fölhívjon ha kimarad a munkatársaival, ráadásul engem be sem akart mutatni nekik. Nem hinném hogy megcsalt volna, de kizárt a fél életéből, részegen járt haza, és teljesen hidegen hagyta, hogy ez engem zavar. Egyesek még arra sem képesek, hogy belátható, normális kapcsolatot folytassanak valakivel, akivel tényleg egy közös jövőképük van, csak magukra tudnak gondolni, meg hogy lemenjen az a nem kevés a torkukon, ha olyanjuk van.
2011. nov. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 A kérdező kommentje:

nem voltál nyers,inkább köszönöm a véleményed mert ezt még senkitől nem hallottam..és én tényleg nem tudom miért is tud vkit megcsalni a párja mert nekem sosem jutott ilyen még eszembe se..bár lehet azért mert én nehezebben nyílok meg testileg és lelkileg is..

csak kicsit rossz maga a tudat h miközben állítása szerint engem szeret,imád mégis az exével buli után lefeküdt,és talán nem is egyszer...

és közölte,h tudja h megbántott bár nem akart és miután ujra meglátott rájött h hiányzom,hiányoztam neki..

de akkor sem értem igazán az ilyet..

2011. nov. 4. 15:53
 7/53 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, 24/F
2011. nov. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
Nem te nyílsz meg nehezen, hiszen te őszinte vagy. :) Ő a gyáva alak. :S Tudja magáról, hogy meg sem érdemel téged, ezért még nehezebb neki.
2011. nov. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 A kérdező kommentje:

lehet abban vmi amit mondasz mert tény h egyszer írta h pont azért engedett el,alakította így h nekem jobb legyen,találjam meg..

de én ezt csak dumaként könyveltem el,mert állandóan azt hozta fel,h ennek nincs jövöje a korkülönbség miatt és ezért fél attól h minnél több időt tölt velem akkor annál jobban belémszeretne és nem akar kicseszni magával..

de akkor is rossz már belegondolni is..:S

2011. nov. 4. 16:00
 10/53 anonim ***** válasza:

Ez az átlag.


"menj elvonóra a norma ellen és ember lehetsz talán.."

2011. nov. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!