Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Módszerek arra, hogy túllépjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Módszerek arra, hogy túllépjek rajta?

Figyelt kérdés

Összejöttem egy lánnyak. Az a fajta lány, aki nem feltétlenül szépségkirálynő, de a pasik a lába előtt hevernek, mert olyan "rezgéshullámokat" bocsájt ki. Úgy tűnt, hogy nekem nagyon meg tudott nyílni, és a saját bevallása szerint is olyan dolgokat mondott el nekem, amiket még senki másnak sem. És végül ő vallotta be először, hogy belémszeretett. Egy ideig fenntartásokat tápláltam, de végül beleszerettem. Sajnos amikor szerelmes leszek, akkor néha túlzásba viszem. Túl sokat adok talán. Aztán olyan környezetbe került, ahol sok a pasi, és elkezdett flörtölni. Én csak azt vettem észre, hogy már nem keres annyira, és nem olyan lelkes, és végül unszolásra bevallotta és szakítottunk. Jogosan lennék dühös, és ott kellene hagynom a francba. De nem tudom, mert hiányzik. Próbáltam megszakítani vele a kapcsolatot úgy hogy nem hívom nem keresem chaten, de állandóan ezen jár az agyam.

És keresem, hogy hátha kicsit vágyik rám még vagy valami.

Nincs ennél megalázóbb, de nem tudom, hogyan "kapcsoljam ki" magamban. Kinek mi működött, vagy hogyan élte túl. Nem akarok még egyszer éveken át fájni egy lány után. Egyszer már történt ilyen. Kb. 4 hónapot voltunk együtt.


2012. máj. 4. 14:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Alkohol, kalandok, belevetni magad a munkába, és ezek tetszőleges kombinációja. Más nem nagyon segít.
2012. máj. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ettől tartottam... inni, nem iszom, kalandok nem jönnek szóba... marad a meló. Legalább lesz sok pénzem... ja nem, az se lesz.

Az a baj, hogy közben néha beszélgetek vele, mert nem tudom megállni.

2012. máj. 4. 14:45
 3/4 anonim ***** válasza:
pedig el lehet felejteni, csak meg kell állni azokat a kis beszélgetési kényszereket. legyél HARD. mától olyan vagy mint a hideg acél...
2012. máj. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez is egyfajta függés, mint a cigaretta vagy a játékszenvedély. Ha engedsz neki néha-néha, akkor MINDEN EGYES ALKALOMMAL kezdheted elölről a leszokást. Tehát szakadj el teljesen, eleinte nagyon-nagyon rossz lesz (elvonási tünetek), de idővel ez enyhül és ez az út a gyógyuláshoz.
2012. máj. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!