Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Régi kapcsolat, vagy egy új?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régi kapcsolat, vagy egy új? Melyik fiút válasszam?

Figyelt kérdés

Másfél éve ismertem meg egy fiút, ő azóta udvarolgat nekem, valahogy mindig összetalálkozunk. Eddig tartottam magam.

Azonban van barátom, 2 éve. Vele a dolgok ellaposodtak, szinte mindig hetente találkozunk csak, pedig többször is megtehettük volna, csak ő nem akart. (azt mondja nagyon szeret..[csak nem érzem])

A sráccal találkozgatunk... Nagyon kedveljük egymást,figyelmes és kedves, csak nem tudom megbízhatok e benne.(Neki is van barátnője)

Kit válasszak?


2012. máj. 4. 14:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát ha már felmerült az új kapcsolat, akkor egészen biztos ki kell lépni a régiből. Aztán tehetsz egy próbát az újjal.
2012. máj. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Na gyönyörüek vagytok...2 éve van barátod de te már az első fél évben elkezdtél udvarolgatni..hagyd ott inkább,mert szerintem neked nem ő kell ha a 6hónap után más fiút is közelebb engedtél magadhoz és nem koptatod le.
2012. máj. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
mennyi idős vagy?
2012. máj. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Na az ilyeneket, mint te meg akivel találkozgatsz akasztanám fel, aztán közszemlére tenni.
2012. máj. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Keress egy 3-ikat, mert ez a 2 elég gyenge.
2012. máj. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

2. 15:16-al egyet értek!!

Magyarul 1.5 éve két vasat tartasz a tűzben és két srácot hülyítesz..no comment.buta vagy,majd a két szék közé csüccsensz..

2012. máj. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Válassz ingám engem, hadd legyek én a nevető harmadik : )

38/F

2012. máj. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem másfél éve, mert eddig nem fogadtam az udvarlást. Pár napja van ez a helyzet, és szeretném eldönteni, hogy mi a legyen...Csak jó lenne egy kis segítség..
2012. máj. 4. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!