Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lanyok titeket mennyire zavar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok titeket mennyire zavar az, hogy ha nincs parotok es olyan pasi udvarol nektek akinek megritkult a haja, de nem csunya a fiu es bejovos a fiu nektek?

Figyelt kérdés
Mert engem pont a napokban kuldott el egy lany, mar erosen megritkult a hajam, 28 eves vagyok, es pont emiatt zavart el. Pedig szerintem arcra bejottem neki. Nagyon magam alatt lettem, mert en errol a kopaszodasrol nem tehetek, egeszsegesen etkezek, vitaminokat szedek stb, de sajnos akkor is hullik a hajam, mert ilyen geneket orokoltem. Egyszer olvastam, hogy a lanyoknak csak mintegy 25%at erdekli ha a padi kopaszodik, de akkor miert kuldott el a lany ha ez nem annyira fontos dolog. Azt is olvadtam, hogy 30 eves kor kornyeken mar a pasik kb 30% elkezd kopaszodni. De ha ez termeszetes akkor miert zavar ez a teny egyes lanyokat? Ertelmes valaszokat szeretnek ha lehetne.
2012. máj. 4. 17:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Semennyire.Marhaság.
2012. máj. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy fiúként beleugatok, de huszonnyolc évesen kicsit érettebben és realistábban is gondolkodhatnál.

Szerinted, ha tetszel egy lánynak (ahogy te fogalmaztad "bejövős" vagy neki), akkor el fog küldeni? NEM!

Akkor küld el, ha mégse jössz be neki...


Arra pedig koránt se vegyél mérget, hogy a kopaszodásod miatt küldött el. Bár, nem írtad le a konkrét történetet, de ha például már találkoztatok 2-3x és utána ejt ezzel a kopaszodós indokkal, akkor arra mérget vehetsz, hogy nem ez volt a valódi baj, mivel a lány már az első találkozáskor is látja, hogy nincs nagy sörényed.

Ha pedig első találkozáskor küldött el, akkor pedig egyszerűen nem tetszettél neki, amibe lehet, hogy bejátszik a kopaszodás is, de mindent erre fogni azért túlzás.


Ebből a rövid kérdésből 3 olyan dolgot is látok, ami nagyobb gondot is okozhat a kopaszodásnál:

1. Ne vedd sértésnek, de olyan a stílusod és szóhasználatod, mintha 16-18 éves lennél.

2. Ez a kopaszodás a fixa ideád, és nekem az jön le az írásodból, hogy nemcsak a legutóbbi kudarcot tulajdonítod ennek. Ezzel az a probléma, hogy így nem biztos, hogy ráfogsz jönni arra, hogy valójában milyen területeken kellene "dolgoznod" azért, hogy sikeres legyél, mivel ott van a kényelmes kifogás, hogy biztos minden jónak az elrontója csak az, hogy kopaszodsz... Valamint, ha nem tudod elfogadni magad (magyarul: önértékelési zavaraid vannak), akkor azt a lányok is meg fogják érezni.

3. Sose légy "gondolatolvasó". Honnan tudod, hogy arcra bejöttél a lánynak? Mondta? Ha mondta, akkor nem csak vigasztalásból mondta, mert nem akart megbántani?

Az ilyen gondolatolvasásokkal könnyű téves következtetésekre jutni.


Amúgy nekem is van pár ismerősöm, akik kopaszodnak. Van aki sose volt a lányok kedvence, és van olyan is, akit teljes hajjal, kopaszodóan, majd teljesen kopaszon (mert lenyírta) is körülzsongtak...

2012. máj. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!