Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet, hogy ezért nem voltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy ezért nem voltam még szerelmes?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon nehezen tudok megbízni az emberekben és közel engedni magamhoz őket.Még szerelmes sem voltam sosem,és azon gondolkodtam,hogy ez lehet hogy emiatt van:(

18/L


2012. máj. 4. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Elképzelhető.
2012. máj. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
kud bí pássziböl, bát nát sör
2012. máj. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Addig örülj míg nem voltál. Úgyis minden pasi egy ro.hadék disznó, és minden nő egy pénzéhes ... a világ nagy igazsága.
2012. máj. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi van veled!Én is rettentően bizalmatlan vagyok és mindenkit eltaszítok ha közeledni próbál,mégis volt egy lány akibe belezúgtam 21 évessen.Lehet neked is csak pár év kell és másképpen fogsz működni,éretebben
2012. máj. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!