Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy csaj az osztályba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj az osztályba akibe, szerelmes vagyok de nem tudom hogy ő mit érez. Mit lépjek? Vagy még várjak?

Figyelt kérdés
2012. máj. 2. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugyanebbe a helyzetbe vagyok,és én összebarátkoztam vele,hogy legalább megismerjük egymást,aztán lesz ami lesz,lehet h beléd szeret,az is lehet h már eleve szeret,semmit se lehet biztosan tudni. Mindenesetre minél jobb a kapcsolatod vele,annál több az esélyed szerintem.
2012. máj. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
OsztályBAN , ugyanebben a helyzetBEN
2012. máj. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Ugyanebbe a helyzetbe vagyok,és én összebarátkoztam vele,hogy legalább megismerjük egymást"


:D


Nem is ismered még, de te már szerelmes vagy... Mégis kibe? A boci szemeibe, vagy a pillangós hajcsatjába? Ne keverd össze a tetszést/vonzalmat a szerelemmel.


Kérdező, neked meg azt üzenem, hogyha az első válaszolóhoz hasonlóan nem ismered a csajt, akkor közeledj felé, ismerkedjetek, beszélgessetek minél többet, aztán majd kialakul aminek ki kell. Ha meg ismeritek egymást és van valami viszony, akkor figyled, hátha ad valami olyan jelet. Ha viszont nem mutatja, hogy "úgy" nézne rád, akkor ne mondd el, mert kellemetlen lesz.

2012. máj. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
soha ne gyere ösze az osztály társadal anak soha nincs jo vége
2012. máj. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolsónál a pont.

Ha össze is jön a dolog, egész nap közelében vagy, órákon szünetben, nem tudsz majd koncentrálni + délután is illik kicsit vele lenned és a nap már el is telt semmittevéssel.

Folyamatosan döntéskényszerben leszel, ha kisebbek vagytok akkor még a többi osztálytárs állandó cikizésének is ki lesztek téve.

Ez idáig nem is olyan félelmetes még, de:

A kérdésből már látszik, hogy nem lehetsz 15 nél nagyobb (legalább is elmeileg), minden szerelem egy külön világ, nincs olyan, hogy ezt meg ezt kell tegyem. És majd ha szakítotok (ami szerintem hamar meg fog történni) minden nap a közelében leszel, ami hát enyhén szólva szinte elviselhetetlen...

Jobban jársz ha más osztályból vagy évfolyamból választasz. Ha meg nagyon szerelmes lennél akkor menj oda és kérdezd meg őt minél hamarabb, essél keresztül rajta, mert amíg meg nem teszed, ahányszor csak ránézel mindig tanácstalan és zavarodott maradsz.


Tudom, hogy nehéz, de hívd félre valahová , és kérdezd meg, ebben a korban minden csaj azt várja, hogy valaki megmerje szólítani őt...

Egy régebbi választ idézve:

Menj oda és egy frappáns kis aranyos beszólással nevettesd meg, beszélgess vele. Ebben a korban a lányoknak tökmindegy, hogy milyen a hapi csak legyen már végre valaki aki oda mer menni hozzá. --14 éves lány írta

2012. máj. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!