Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálnál, ha az utcán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnál, ha az utcán meglátnád életed nőjét/pasiját?

Figyelt kérdés
Hogy reagálnál ha hirtelen elkezd dobogni a szíved, összeszorul a torkod, és úgy érzed nagy hiba lenne nem megszólítani... de mégis, hogyan? kort és nemet írjatok léci!
2009. jún. 23. 22:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Én valószínű tovább mennék.:P Van férjem és egy kislányom. 31/L
2009. jún. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%

En igy ismertem meg a paromat, akit lassan ket eve a paromnak mondhatom. elmeselem, ugy erzem ide vag...

gyerekkori almom : barna hosszu haj, kek szem, tudjon gitarozni, legyen edi, humoros stb...meglattam a parkban mikozben gitarozott, es elgondoltam barcsak osszefuthatnank, megimserhetnem.

nem telt el ket honap megismertem, (akadt egy kozos ismerosunk). egy masik baratnomnek kezdett udvarolni, akinek nem nagyon tetszett. persze allandoan engem hivott hogy mit csinal a bnom. telt mult az ido es ahogy a masik lanynak "udvarolt" szepen lassan megismertuk egymast, 3 honap mulva a baratom lett, es mar majdnem ket eve egyutt vagyunk. o a lelki tarsam es a Mindenem, szoval ezt azerzest kivanom mindenkinek!

19.-L

2009. jún. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs:)20/L
2009. jún. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%

22:13-as vagyok

szerintem meg van ilyen:) :D

igaz azota levagatta a hajat, hulyen hangzik, de en akartam:D (pedig mindig a hosszuhaju sracokat szerettem):D

2009. jún. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha csinos lány vagy, akkor azt hiszem engem láttál tegnap.
2009. jún. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Továbbmennék. Olyan Johnny Bravosnak hangzik a leszólítás az úton. Főleg egy lány, büszkeségből nem fogja elfogadni ha meghívom valahová. Csak egy plázás vagy egy ribanc megy el az első pasival aki leszólítja. Nem is szabad hagyni, hogy ilyen könnyen felszedjenek. De egy lánynak sztem nem ciki ha leszólít egy fiút.
2009. jún. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy életem egy halálom, odamennék hozzá, mielőtt még szem elől tévesztem. nem is az alényeg, hogy mit mondanék neki. talán valami olyasmit, hogy nincs-e kedve meginni velem valamit, mert én nagyon szomjas vagyok, remélem ő is:D

23/nő)

2009. jún. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én már megláttam, de nem csináltam semmit mert beszari vagyok :)
2009. jún. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én két nap alatt ötször futottam össze ugyanazzal a sráccal. Elsőre is tetszett, de egyszer sem mertem megszólítani, tiszta hülyének éreztem volna magam. Pedig ő is szemezett velem...áhhh, annyira azért nem érzem hatalmas veszteségnek, pedig eléggé bejövős volt.

M

2009. jún. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Követném hazáig,megjegyezném hogy hol lakik aztán valami indokkal még visszatérnék.
2009. jún. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!