Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » SOS! Hogy érhetem el hogy még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Hogy érhetem el hogy még jobban szeressen? (lent)

Figyelt kérdés
A pasimmal 9 hónapja járunk.. a kapcsolatunk elején nagyon kedves volt velem, éreztem h nagyon nagyon szeret, mindig bocsánatot kért ha megbántott..szóval nagyon jó volt vele.. De most már minden megváltozott.. ha veszekedünk, és megbán nagyon szomorú leszek de ő folyton csak engem hibáztat meg lese szar... :s nemérdekli hogy milyen szomorú vagyok... =( és mivel szeretem.. mindig könyörgök neki h ne hagyjon el meg ilyenek... =( hogy érjem el hogy megint ő kérjen bocsánatot.. meg hogy ő "fusson" értem ne én ő után???

2012. máj. 4. 23:24
 1/9 anonim ***** válasza:

Innen már nagyon nehéz. Kiosztottad magadnak a rosszabbik szerepet.

A leírásból nem derül ki mi volt a probléma köztetek.

2012. máj. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Probálj éretten viselkedni. Ne legyél vele elutasító, ne bántsd meg, csak vázold fel a meglátásod. Probáld megérteni, a helyébe lenni, és akkor jobban átlátod a dolgokat mit miért mond.
2012. máj. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 GenXstaR ***** válasza:
a baj, hogy mostmár nagyon nehéz lenne elérni, hogy ő fusson utánad, mivel te megmutattad, hogy sokkal inkább szolgalelkű vagy, mint ő valaha is lehetett volna, nem is beszélve a női büszkeségről, amit egy pasi miatt sem szabad feladni. Meg ugye mi nem tudjuk, hogy mi indította el ezt az egész folyamatot. Üljetek le, beszéljétek meg, és ha nem jutottatok semmire sem, akkor jobb külön, mint hogy egy olyan emberrel legyél, aki "le se szar". Most gondolj bele. Mindenhez két ember kell. Ha csak te akarod megmenteni a kapcsolatot, annak mi értelme?? De üljetek le, beszéljétek meg, és utána jussatok értelmes következtetésre. Csak azért ne maradj vele, mert kedves VOLT most meg már NEM.
2012. máj. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
:'(
2012. máj. 4. 23:38
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne beszéljétek meg, vegye észre ő a változást. H már nem vagy az a törékeny lány aki mindenen elsírja magát. Foglalkozz többet magaddal, legyél csinos! Vmi újat vegyél fel, más stílust, ne mindig csak az egyenesszárú nadrágokat vedd fel, hanem mondjuk cicanadrág egy hosszabb felsővel, magas sarkú cipővel. És az is benne van h elhagy, ezt a dolgot meg kell emészteni, nem lehet így élni, ha mindig ez jár a fejedben..... ha elhagy hagy menjen!!! dE nem lehet magadhozláncolni egy pasit sírással könyörgéssel. Ettől a pasik menekülnek
2012. máj. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ez nagyon nehéz.. mostanában csak szenvedek.. régen meg mindig mellettem állt és megvigasztalt ha szomorú voltam :'(
2012. máj. 4. 23:49
 7/9 GenXstaR ***** válasza:
Akkor hagyd ott. Ha csak szenvedsz akkor mi értelme van?
2012. máj. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szeretem... :s és élőbe nagyon jól elvagyunk de facebookon... gyakran összeveszünk :S
2012. máj. 5. 00:00
 9/9 anonim ***** válasza:
jajajajaj, a facebook meg az msn átok! ne ott tartsd a kapcsolatot, mi is mindig összevesztünk!!!!
2012. máj. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!