Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Mi az a mondat amit egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mi az a mondat amit egy nőtől halotok akkor utána többet nem keresitek? (Bent bővebben)

Figyelt kérdés

Expárommal 2 és fél évig voltunk együtt, március végén mentünk ketté (én szakítottam vele, miután már párszor megcsalt és emberszámba sem vett) de azóta sem tudom őt levakarni. Üzenget, hívogat, különböző hülyeségeket kapok tőle, miszerint ő még mindig szeret (eddig ezt elég furán mutatta ki már nem azért).

Már mindent megpróbáltam: kedvesen megbeszéltem vele, hogy nem akarok tőle semmit, lehordtam már a fenébe is, sőt, még bele is tiportam a lelkébe, hátha majd ettől elfelejt, de NEM! Még az sem hatott, hogy azt mondtam neki, hogy elviselhetetlenül sz*r volt az ágyban (ez volt az amire azt hittem, hogy lekopik végre, de ez sem jött össze).


Mit tegyek, hogy végre felfogja???


2009. jún. 23. 22:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Pont azt akartam volna írni,hogy azt mondd,hogy szar volt az ágyban...De az hogy lehet,hogy erre nem reagált??

Változtass számot,töröld mindenhonnan...legalább ezekkel is csökkenne a dolog...

Keress egy jóbarátot,aki segít neked és nem mellékesen helyes és "véletlenül" mutatkozz vele az exed előtt...Ha bevállalósak vagytok csók is legyen,a hihetőség kedvéért...

De bonyolult ügy :S Lelkébe tiprásnak,ágybeli teljesítményének a lehordása elég lelki traumát kellett volna neki okoznia...

Majd írd a fejleményeket,addig is gondolkodom,hátha kiötlök valami hasznosabbat neked :)

2009. jún. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

szerintem minden pasi beijed az olyan szövegtől h igeen, pont ilyen házat szeretnék majd, és te szerzel egy jó állást közben szülök neked 5 gyereket, te meg eltartassz minket és mehetünk majd a balatonra nyaralni, meg esküvőre ilyen ruhát akarok ezüst cipővel blabla...

csak nehogy bólogatni kezdjen :) h oké benne vagyok...

2009. jún. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom megoldás-e, ha azt mondod már van valaki más, akivel együtt vagy... vagy mondd, hogy a lányokat szereted :DDD, na jó ez vicc akart lenni. Vagy, ha azt hantáznád, hogy lefeküdtél valakivel, és terhes vagy? Hátha elkotródik :).
2009. jún. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

én is azt hittem, hogy ágybéli teljesítményének "enyhe" lehordása majd hatással lesz rá. de nem. :( most jelenleg azon gondolkodom, hogy bemutatom neki két méteres, kicsit skinhead ismerősömet, mint aktuális páromat :D


nem tudok jelenleg jobbat kitalálni jelenleg.


mert amikor volt párom addig legalább békénhagyott. azóta kezdett el megint zaklatni, amiőta vele (is) szétmentünk. azóta nem lehet levakarni.


még véletlenül sem mondanám neki a második szöveget, sajnos, képes lenne ezt úgy felfogni, hogy akkor visszamegyek hozzá. isten ments. anyám borogass. meg hasonlók.

2009. jún. 23. 23:07
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
mondd neki hogy mennyit változtál, pl megkedvelted a kakiszexet (ha nem tudja miről szól, ajánld neki a two girls one cup videót) :D sztm ez tuti hatásos lesz xD
2009. jún. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
terhesség még talán jó ötletnek tűnik, csak attól félek, hogy tudja kivel voltam együtt miután szétmentünk. még a végén amilyen idióta képes lenne kimenni elé, hogy felvilágosítsa, hogy "apa" lesz :D aztán meg magyarázkodhatok :DDDDD
2009. jún. 23. 23:08
 7/10 A kérdező kommentje:
aztaro**dt XD lehet, hogy bevállna :D elküldene a francba, hogy mennyire undorító vagyok :DDDDDD
2009. jún. 23. 23:09
 8/10 anonim ***** válasza:
55%
A legjobban az fáj egy embernek, ha ignorálják...
2009. jún. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

Attól függően, hogy melyik a hihetőbb:


"A közelmúlt eseményei nagyon mélyen érintettek, ezért úgy döntöttem, hogy zárdába vonulok, apáca leszek és nem foglalkozom többé világi dolgokkal."


"Elegem lett a pasikból, elmentem egy pszichológushoz és kiderült, hogy nekem egészen más kell, ezért nemsokára átoperáltatom magam. Szerencsére nem is olyan drága."

2009. jún. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

ignorálást is próbáltam már.... sajnos arra nem számítottam, hogy a huga nevében kapom az üzenetet :D


zárdásat nem hinné el... sajnos eléggé kiismerhető vagyok... egy hétig sem bírnám ki ^^


hmmm... operáció... ha nem is férfivé, magát a plasztikai műtéteket is ellenzi, szóval lehet, hogy benyögöm, hogy mellnagyobbításra megyek XD

2009. jún. 23. 23:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!