Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmnek megjött Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmnek megjött Mit csináljak? Lent folytatás

Figyelt kérdés
nagyon ingerlékeny hozzászólok ordit velem
2012. máj. 5. 11:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ne szólj hozzá, ez az első?
2012. máj. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen ez de remeg és ordit velem :(
2012. máj. 5. 11:45
 3/13 anonim ***** válasza:

Azért ordítania nem kellene...Főzz neki egy kamilla teát, vegyen be mellé fájdalomcsillapítót, és feküdjön be az ágyba. Én ezt szoktam tenni, ha nagyon rosszul vagyok, párom elindít valami mesét a gépemen (nem kinevetni :D), és csendben megvárom, míg jobban leszek.

Semmiképp se szólj vissza neki, bármekkora hülyeséget is vág a fejedhez, az csak olaj a tűzre.

2012. máj. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

áhá. hát szokj hozzá, a lányok ilyenkor érzékenyebben reagálnak mindenre. általában. mikor megvan nekik..

légy vele türelmes, járj a kedvében. ha kérdez valamit, helyeselj. becézgesd.

lehet megijedt a vér látványától. :D de elmúlik pár napon belül, nyugi.

2012. máj. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
tudom hogy elmulik de már felé se merek menni mondom neki Nem eszel ebédet MOndja LESZAROM HAGYJÁL mondom jólvan
2012. máj. 5. 11:55
 6/13 anonim ***** válasza:
Mégis hány éves?Tíz évesen együtt éltek vagy mi van?Hol az édesanyja?Vele nem beszélt még ilyesmiről?
2012. máj. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
16 és én is és nála vagyok egész héten
2012. máj. 5. 12:00
 8/13 anonim ***** válasza:

Jó,de továbbra sem értem,váratlanul érte,hogy van ilyen is?Nem tanult sose biológiát?Nincs otthon az anyja,nincs nagyanyja?

Adj neki egy erős fájdalomcsillapítót.És valami nyugtató teát.Érzékenyebbek vagyunk ilyenkor mind,de ez még nem ok arra,hogy ilyen hangnemet eresszen meg veled.Nem tűrném.Ugyan nő vagyok,de ha velem beszélne így,egy időre hanyagolnám őt.

2012. máj. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Irány a patika, vegyél menstruációs fájdalomra gyógyszert. Én az Algoflex M-et ajánlom. Vegye be és aludjon egyet.


Tényleg nagyon tud fájni és akkor az embernek semmihez sincs se ereje se türelme.

Nyugtasd meg és vedd rá, hogy pihenjen, hallgasson zenét, terelje el a gondolatait a fájdalomról (még ha nehéz is).

2012. máj. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Gondolj arra, mennyivel jobb így, mintha nem jött volna meg.


Amúgy Algoflex M, melegítőpárna (drogériában lehet kapni, csodákra képes), tea és türelem.

2012. máj. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!