Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jó ötlet e egyedül elmenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet e egyedül elmenni nyaralni? Vagy tudtok jobbat? Nagyon komolyan kérdezem.

Figyelt kérdés
Azt hiszem,nálam rosszabbul nagyon kevés nő viseli e szerelmi csalódást.kb 3 hónapja fira a kapcsolatom a párommal.Kb.két hete már durvul a dolog."véletlenül"már 4szer egy nő társaságában találom,de mindig jó magyarázatokat ad.A nő háza előtt is parkolt már.Hazudozik is.Persze tagadja,hogy van valakije.Nem vagyunk házasok,és túl fiatalok sem.A gyomromra rámegy az ideg,remegek,erős szívdobogás,alig kapok levegőt.Minden kapcsolatomban így reagál a szervezetem,mikor gyanúm van.Tudom,ennek is vége lesz így,mert a bizalom,annyi.Visszatérve a kérdésemre,mit csináljak,egyszerűen nem tud lefoglalni semmi,senki,Barátnőm nincs.Valaki tanácsolta,menjek nyaralni egyedül,de már előre látom magam,hogy állandóan csak sírnék,hogy a párommal is lehetnék ott.Semmi nem érdekel,megbolondulok.1 hét alatt 5 kilot fogytam.Volt egy olyan kapcsolatom is,szintén nő derült ki,3 napig semmit nem tudtam enni,inni alig,és kórházba vitte.Aztán kibékültünk,jobban lettem,de már csak két évig ment bizalom nélkül.
2009. jún. 23. 23:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem tudsz valakit, akivel együtt elmehetnél? Járj el valamilyen tanfolyamra, ott tanultak legalább lekötnek és még társaságod is van. Az egyedül nyaralást csak akkor tudom ajánlani, ha bírod a magányt. És valami olyan útra fizess be, ahol folyamatosan visznek téged különböző látványosságokhoz. Egy hétig dögleni a napon kifacsart szívvel nagyon nem jó.
2009. jún. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Itt a nyár, menj el egy nyelvtanfolyamra vagy bármi másra, amihez kedved van. Keress új hobbit, ismerkedj neten és élj minden kínálkozó lehetőséggel! (munka /akár külföldi/, nyaralás, tanulás)

ne görcsölj, keress mást, ő csak kihasznált. nézegesd a képét, cikizd ki, h pl nagy az orra, milyen sárgáka fogai, ilyesmik, nevesd ki hogy hogy tudtál így beválasztani :) én így tettem túl magam valakin

2009. jún. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én egyedüli nyaralásom nagyon jól sült el, én is hasonló helyzetben voltam (bár nem ennyire rossz), kimentem külföldre 1 hónapra nyaralni, bejártam az országot, szereztem barátokat, és egy új pasit is, egyáltalán eszembe sem jutott többé a rohadt szemét exem:) De vannak külföldi nyelvtanfolyamok, néhány hét, tanulsz is nyaralsz is. Szerintem megérné és időd sem lenne gondolkodni ezen az egészen.
2009. jún. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó ötlet! Persze ha olyan programokat választasz amik pörgősek, tényleg nem az a napon döglés dolog. Vannak last minute járatok amik olcsón eljutattnak oda ahova szeretnéd. Nézd ki, hogy mi érdekel, mire vagy régóta kiváncsi, és fedezd fel a környéket, nézd meg az ottani pasikat. Gondolj közben arra, hogy talán most vagy ott először és utoljára, és mennyire eltörpül ez a dolog a pasik mellett akikből van elég. Ha szomorkodsz, akkor jusson eszedbe, hogy azt az egy másodperctöredéknyi időt amivel éppen rágondolsz a jövődből veszed el, az életedből, és mennyire nem éri meg.
2009. jún. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a legfontosabb az lenne, hogy keress barátnőket. Munkahelyeden, nyelvtanfolyamon, interneten, vagy keress fel újra egy régi barátnőt - legjobb lenne olyat találni, akinek szintén nincs másik barátnője, és számíthattok egymásra egy-egy közös program, vagy akár közös nyaralás erejéig. A Szex és New Yorkból ha sok minden valótlan is, az feltétlenül igaz, hogy az IGAZI - tehát az összetartáson, és nem a gagyi rivalizáláson - alapuló női barátság hatalmas kincs egy nő életében! Ha összehasonlítom az életemet akkor, amikor nem voltak barátnőim, a mostani életemmel, amikor vannak - leírhatatlan a különbség! A szakítást is könnyebb elvisleni, ha van, akikhez szaladhatsz a bánatoiddal - és akik meggyőznek, hogy ez egy Hozzád méltatlan alak!
2009. jún. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én egyszer elmentem igaz rövid időre nem voltjó,

ha gondolod beszélgethetünk hasonló helyzetben voltam "vagyok" én is

2009. jún. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az a legjobb ha egyedül mész, hidd el nekem. Tapasztalat!
2010. jan. 5. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!